Apatinis trikotažas ir seksualumas

seksualus apatinis trikotažas

seksualus apatinis trikotažasKai visur aplink aukštinamas grožio kultas, kai TV ekranuose, internetinėse svetainėse, plakatuose, žurnalų viršeliuose – visur puikuojasi seksualios būtybės išraiškingomis akimis, papūstomis lūpomis ir gundančiais kūno linkiais. Kai visur eskaluojamas seksualumas, tai tampa savaime suprantamu, būtinu dalyku. Taigi užsukus į parduotuvę ant manekenų, lentynose apšviestas ryškiausiomis spalvomis puikuojasi seksualus apatinis trikotažas.

Gana dažnai, tai kas taip gundančiai atrodo ant dailių modelių kūnų, matuojantis parduotuvėje, kažkodėl neatrodo taip gerai ant Jūsų natūralaus kūno. Atrodo dirbtinai, nepatogiai, kažkaip ne Jums. Taigi, tiesiog susigadinate nuotaiką ir nusivylusi nusprendžiate, kad visa tai nesąmonės. Anaiptol.

Seksualus apatinis trikotažas – tai ne būtinai tai, ką Jums bando įpiršti visagalė reklama ar mados korifėjai. Visų pirma – tai idealiai tinkantis dydis. Kas tai bebūtų: liemenėlė, kelnaitės, korsetas, kojinių diržas ar perregimi naktinukai. Tinkantis, vadinasi paslepiantis, ko nereikia matyti ir išryškinantis privalumus.

Pavyzdžiui kelnaitės. Ar tai būtų  nėriniuoti šortukai, puošnios klasikinės kelnaitės ar visiškai perregimos mažytės kelnaitės su juostele – bet kurios iš jų negali veržti, sudaryti „dvigubo“ užpakaliuko ar bangelių. Tai tikrai nebus seksualu.

Liemenėlės taip pat neturi veržti, spausti, kad nusisegus nesimatytų raudonų juostų ant kūno. Liemenėlės kaušelis turi atitikti Jūsų krūtinės formą. Ant pilnos putlios krūtinės puikiai tiks liemenėlė iš perregimų nėrinių, o ne tokia standi gundančiai atrodys su nedidelį „push up“  efektą suteikiančia liemenėle. Tik nepersistenkite. Iš liemenėlės „lipanti“ krūtinė nėra ir niekada nebuvo seksualu. Seksualus apatinis trikotažas pavyzdžiui kaip korsetai – ypač puikus pasirinkimas. Krūtinė bus pabrėžta, talija padailinta, o jeigu dar prisegsite kojines…

Nereiktų pamiršti ir dar vieno itin seksualaus rūbo – bodžio. Seksualus apatinis trikotažas – būtent šie žodžiai ir apibudiną šį puikiai, tarsi antra oda  priglundantį rūbelį. Jis būtų puikus pasirinkimas, kai nežinote kaip baigsis Jūsų diena. Nepastebimas po rūbais, nevaržantis judesių, bet vien prisilietęs prie kūno jau leidžia pasijusti itin seksualiai.

Taigi, seksualus apatinis trikotažas – tai ne tik perregimi nėriniai, daug nuogo kūno – visų pirma tai puikiai tinkantis subtilus apatinis trikotažas su kuriuo Jūs JAUČIATĖS SEKSUALI.

Parašykite komentarą