Ar verta indaplovę remontuoti patiems?

Kai norima sutaupyti pinigų, kartais yra pasiryžtama sugedusią buitinę techniką taisyti savarankiškai. Indaplovių remontas – taip pat ne išimtis, tačiau toks sprendimas pasiteisina tikrai ne visada. Jei  pastebėsite, kad indaplovė veikia ne taip sklandžiai kaip anksčiau, ar tiesiog nebeįsijungia, galite pasvarstyti apie kelis galimus pasirinkimus – meistro iškvietimą į namus, indaplovės pristatymą į servisą, arba tam tikrų indaplovės dalių užsakymą savarankiškam remontui. Kiekvienas šių galimų pasirinkimų turi savų privalumų, taigi, pravartu apžvelgti pačius svarbiausius.

Indaplovės pristatymas į servisą

Jei dėl tam tikrų priežasčių negalėsite būti namuose, kada meistras atvyks į namus, ir kada taisys indaplovę, galite tiesiog pristatyti sugedusią buitinę techniką į servisą. Tą galėsite padaryti serviso darbo valandomis, o tuomet, kai indaplovė bus suremontuota, ją galėsite pasiimti į namus. Pasirinkus tokią galimybę netenka mokėti už meistro iškvietimą, taigi, tokiu atveju indaplovės remontas gali kainuoti pigiau.

Meistro iškvietimas į namus

Taip pat galite pasvarstyti apie galimybę išsikviesti meistrą į namus. Šiandien ši paslauga yra teikiama tikrai palankiomis sąlygomis, tad tikrai neverta nuogąstauti, kad tai gali kainuoti pernelyg brangiai. Iškviesti meistrą galėsite paskambinę nurodytu telefono numeriu arba užpildę formą internetu: netrukus galėsite susitarti dėl jums patogiausio laiko ir sužinoti preliminarią remonto kainą. Jei nuspręsite indaplovės remonto darbus patikėti į namus atvykusiam specialistui, iškvietimo paslauga jums gali visiškai nieko nekainuoti (mokėti tektų tik tada, jei atsisakytumėte remontuoti indaplovę).

Indaplovės dalių užsakymas

Jei nuspręstumėte indaplovę remontuoti savarankiškai, jums neišvengiamai teks įsigyti tam tikrų šios buitinės technikos dalių, todėl galite kreiptis į remonto paslaugas teikiančius meistrus, ir jie pasirūpins, kad reikalingas dalis gautumėte kiek įmanoma greičiau.

Nors gana dažnai manoma, kad savarankiškas indaplovės remontas kainuoja pigiausiai, todėl nė nesvarstoma apie kitus galimus pasirinkimus, tačiau visada yra palanku išsiaiškinti, kokia gali būti preliminari remonto kaina, ir galbūt tai padės paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Visą jus dominančią informaciją galite gauti tiesiog susisiekę su indaploves remontuojančiais meistrais, kurių kontaktus rasite čia: https://www.vilniausmeistrai.eu/aptarnaujama-technika/indaplovių-remontas/.