Autodalys ne visada užsienyje būna pigesnės

automobiliu dalys

automobiliu dalysNuolatos tenka vargti su automobilio gedimais? O nepagalvojote, jog dėl visko kalti gali būt būtent nekokybiškas dalis pardavę pardavėjai? Visos autodalys, kurios perkamos neaiškiose vietose, dažniausiai pasižymi itin prasta kokybe – vairuotojams jas reguliariai reikia pirkti iš naujo, nes jos tiesiog nėra patvarios. Jeigu norite, kad jūsų automobilis nuvažiuotų dar ne vieną šimtą ar tūkstantį kilometrų, tai tokiu atveju reikėtų atsargiau rinktis dalių pardavėjus. Gedimų metu pirmiausia reikėtų kreiptis į specialistus, jog viskas būtų patikrinama itin kruopščiai. Žinodami gedimų priežastis, žinosite kokias dalis pirkti. Jas reikėtų pirkti ne iš neaiškių asmenų, o iš legaliai veikiančių parduotuvių. Geriausias variantas būtų – kreiptis į el. parduotuves.

Internetu autodalys dažniausiai įsigyjamos daug pigiau nei kitur.

Kadangi dauguma vairuotojų dalis perka atvykę į servisą, tai jiems būtina žinoti, kad ten dalių kainos bus maksimalios. Štai, jeigu dalis pirktumėte internetu, tai tikėtina, kad jas įsigyti galėtumėte žymiai pigiau. Tai ypač aktualu turėtų būti tiems, kuriems tas pačias dalis tenka keisti labai dažnai. Internetu dalių pardavėjai prekiauja siūlydami įvairių gamintojų produkciją, o tai reiškia, kad elektorinėje erdvėje rasite net ir garsių gamintojų prekiniais ženklais pažymėtas dalis mažesnėmis kainomis.

Tiesa, vertėtų žinoti, kad internete būtina atidžiai rinktis ir el. parduotuves. Klystate galvodami, kad kiekvienoje jų siūlomos kokybiškos dalys. Tik geriausiai vertinamos elektroninės parduotuvės jums pasiūlys aukštą dalių kokybę ir santykinai mažą jų kainą.

Kai kurios autodalys neturėtų būti užsakomos iš užsienio, jeigu pristatymas bus labai brangus.

Turėtumėte žinoti, kad dabar daugumą automobilių dalių galima įsigyti iš užsienio el. parduotuvių, tačiau jūs turite suprasti, kad ten kainos neretai nurodomos be pristatymo mokesčio. Blogiausia tai, kad tas pristatymo mokestis gali būti be galo didelis, todėl iš užsienio parduotuvių tas dalis užsakyti jums būtų nenaudinga. Tokiais atvejais siūloma dairytis į Lietuvos ribose prekiaujančias el. parduotuves, nes jų siūlomos kainos nėra jau tokios didelės, tuo labiau – pristatymo mokesčiai irgi ne visada taikomi tam tikros vertės dalių užsakymams.