Internetinių svetainių kūrimas: koks dizainas populiarus šiais metais?

Svetainių kūrimas

Nusprendėte, kad būtent 2019 – ieji metai yra tie metai, kuomet verta atnaujinti jūsų verslą reprezentuojančią svetainę? Tokiu atveju belieka tik pasidomėti, kokios dizaino tendencijos vyraus šiais metais. Ne paslaptis, kad internetinių svetainių kūrimas subconit.lt yra kintantis procesas – štai, pavyzdžiui, dizaino tendencijos keičiasi nuolat. Su keliomis iš jų siūlome susipažinti.

Vintažinės detalės

Vintažinės detalės atrodo puošniai, elegantiškai, romantiškai, stilingai bei patraukliai. Taigi, jei jūsų verslas yra susijęs su grožio, kūrybos ar estetikos industrija, tokiu atveju iš tiesų verta pagalvoti apie šias detales jūsų interneto svetainėje

Fonai, sudaryti iš smulkių detalių

Kalbant apie dizaino spendimus, būtina paminėti ir dar vieną detalę – šiais metais bus ypač populiarūs fonai sudaryti iš smulkių detalių. Tačiau įdomiausia tai, kad daugelis pažvelgė į tokius fonus mato vientisą foną ir tik patys akyliausi pastebi, kad tai – smulkų dalelių jūra. Na, o pastarosios gali būti pačios įvairiausios: nuo geometrinių figūrų iki raidžių ar skaičių; nuo logotipo iki visiems puikiai žinomų turistinių objektų. Viskas priklauso nuo jūsų originalumo ir, žinoma, jūsų verslo paskirties.

Stambūs šriftai

Internetinių svetainių kūrimas, jų turinys bei dizainas yra neįsivaizduojamas be šrifto. Belieka tik pridurti, kad būtent su juo taip pat yra susijusi viena tendencija, į kurią tikrai vertėtų atsižvelgti, jei 2019 – aisias metais jūsų interneto svetainė atrodytų stilingai. Tai – stambūs šriftai. Tačiau ir tai dar ne viskas – patariama nebijoti žaisti formomis bei šešėliais.

Daug ryškių bei sodrių spalvų

Dar 2018 – aisiais metais buvo galima pastebėti, kad interjere bei drabužių gamoje tikrai netrūko ryškių bei sodrių spalvų. Belieka tik pridurti, kad būtent ši tendencija bus sutinkama ir interneto svetainių dizaine – teigiama, kad spalvos turėtų būti ryškios bei sodrios, pakelti nuotaiką bei nutikti ypač optimistiškai.

Tropikų motyvai

Praėjusiais metais ypač madingi buvo drabužiai bei interjero detalės, puoštos tropikų motyvais. Belieka tik pridurti, kad būtent šiais metais tropikų motyvai persikels ir į internetines svetaines. Bus sukuriamas ypač stilingas, nuotaikingas, patrauklus bei nuotaiką keliantis vaizdas.