Investicinė paskola

Naudotis investicinėmis paskolomis, plečiant savo verslą ar veiklą yra įprasta praktika visame pasaulyje. Investicinė paskola gali būti panaudota įvairių verslo projektų finansavimui, jų plėtrai, modernizavimo procesams, reikalingos įrangos įsigijimui, naujų patalpų įsigijimui, jų rekonstrukcijai bei sandėlių ilgalaikei nuomai. Minimali suma, kurią galite pasiskolinti investicijoms, yra nuo 10 000 eurų, o maksimaliai galite pasiskolinti net 50 000 eurų. Tokią sumą galima pasiskolinti iki 120 mėnesių, o metinė palūkanų norma yra nuo 6 procentų. Galutinė investicinės paskolos suma priklauso nuo turto, kuriuo laiduosite, jog laiku vykdysite finansinius įsipareigojimus, vertės. Tai gali būti kilnojamasis ar nekilnojamasis turtas, turimos atsargos bei finansinės lėšos (pavyzdžiui, indėliai ir banko sąskaitos).

Svarbu, kad jūsų verslas turėtų uždarosios akcinės bendrovės ar akcinės bendrovės statusą ir vykdytų savo veiklą ne trumpiau nei vienerius metus. Taip pat svarbu, kad jūsų verslas būtų vykdomas Lietuvoje, kur būtų mokami mokesčiai, laikomasi įstatymų, o akcinio kapitalo dalis būtų ne mažesnė kaip 10 procentų.

Tam, kad galėtumėte gauti verslo investicinę paskolą, reiktų užpildyti paskolos paraišką; pateikti praėjusių ir einamųjų finansinių metų balanso (pelno ir nuostolio) ataskaitą bei informaciją apie siūlomas užtikrinimo priemones, kaip ir buvo minėta anksčiau (turimą kilnojamą ar nekilnojamą turtą, kurį galėtumėte užstatyti). Galima pasinaudoti ir UAB “Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) suteikiama garantija. Tačiau kiekvienu atveju, rekomenduotina dalyvauti asmeninėje konsultacijoje, kur bus ieškoma optimaliausių finansinių sprendimų jūsų verslo investicijoms. Tačiau prieš tai reiktų gauti to turto vertinimo ataskaitą. Taip pat būtina aprašyti savo veiklą ar planuojamą įgyvendinti verslo planą. Nuo to, kokia yra jūsų verslo finansinė situacija bei investicijų poreikis, priklausys ir investicinės paskolos suma.