Jauki atmosfera namuose? Tai įmanoma

geliu puokstes i namus

geliu puokstes i namusSavaime suprantama, dauguma žmonių siekia sukurti jaukią atmosferą savo namuose. Tačiau geriausia žinia ta, kad šiam tikslui pasiekti visai nereikalingas tūkstančius  kainuojantis remontas – jaukumą galite sukurti ir nedaug kainuojančiomis priemonėmis. Kokios jos? Apie tai jau netrukus.

Gėlių puokštės

Gėlių puokštės – vienas geriausių pasirinkimų siekiant sukurti namų jaukumą. Efektas bus dar stipresnis, jei gėlių puokštė bus sukurta jūsų pačių. Puiki idėja laisvalaikiui – įtraukite į puokščių kūrimą ir artimuosius. Ši veikla taps smagia bei naudinga. Tik… jei esate vaisių mėgėjai ir jūsų namuose visada jų yra, reikėtų prisiminti, kad gėlių puokštės į namus turėtų būti laikomos kuo atokiau nuo šių produktų. Tokiu būdu pailginsite jų tarnavimo laiką. 

Žvakės

Jei norite sukurti jaukumą namuose, žvakės yra ypač reikalingos. Jos tampa dar aktualesnėmis,  rudenį – kai atvėsta oras ir už lango greičiau sutemsta. Norite ypač puikaus vaizdo? Neapsiribokite viena ar keliomis žvakėmis. Paimkite stilingą padėklą ir ant jo padėkite bent keliolika žvakių. Šalia padėkite kankorėžių, augalų šakelių arba kriauklių. Vaizdas bus iš tiesų pasakiškas. Tik… Jei jums svarbu sukurti ne tik jaukią, bet ir saugią  namų aplinką, tokiu atveju reikėtų vengti kvepiančių žvakių – jos teršia orą. Vietoje jų rinkitės natūralias, rankų darbo žvakes.

Kuo minkščiau, tuo geriau

Nėra nieko jaukiau už minkštumą bei švelnumą. Tad pasirūpinkite, kad jūsų namuose būtų kuo daugiau šias savybes turinčių atributų – kiliminės dangos, pledų, pagalvėlių, dirbtinio kailio.

Augintinis – tiesiog būtinas

Namai iš karto taps kur kas jaukesniais, jei įsigysite augintinį. Visai nesvarbu, kas tai – dekoratyvinis triušis, šuo, kelios katės ar žuvytės – augintinis tiesiog privalomas. Tai –  ne tik jaukios, bet ir draugiškos namų aplinkos garantas.

Ritualai

Jaukumą namuose garantuoti gali ne tik materialūs daiktai, bet ir jūsų pačių ritualai, kurie leidžia bent trumpam sustoti, atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti ir pažvelgti į viską iš šono. Ritualu gali tapti bet kokia jums maloni veikla – pašnekesiai prie arbatos puodelio, knygos skaitymas ar židinyje spragsinčios ugnies klausymasis. 

Žinoma, didžią dalį paminėtų variantų galite užsisakyti internetu tiesiai į namus (gėlės į namus Tauragėje). Dažniausiai ir pristatymas nieko nekainuoja.