Judančios galvos: ką reikia žinoti apie jų pasirinkimą?

judancios galvos

judancios galvosNusprendėte internetu įsigyti naujus šviesos efektus, kuriuos naudotumėte renginių metu? Visiems renginių organizatoriams, DJ‘ams bei muzikantams prieš tai siūloma pasidomėti naujausia įrangą prekiaujančiomis internetinėmis parduotuvėmis. Jose įvairios judančios galvos, dūmų mašinos bei kitus efektus skleidžiantys įrenginiai siūlomi ypatingomis kainomis. Ypač taupantys turėtų rinktis el. parduotuvių pasiūlymus, nes perkant visą įrangą, galima sutaupyti nemenkas sumas. Kas liečia judančias galvas, tai internetu jas pirkti reikėtų kiek atsargiau – ne visi pardavėjai siūlo kokybiškus gaminius. Tik patikimose ir ilgą laiką veikiančiose el. parduotuvėse jūs galite rasti geriausius įrenginius už prieinamą kainą, o taip pat svarbu pabrėžti, kad geriausi pardavėjai visuomet taiko ir kokybė garantiją.

Judančios galvos yra vienas dažniausių pasirinkimų, kuomet ieškoma naujos įrangos. Šie šviesos efektus skleidžiantys įrenginiai pasižymi tuo, kad jie vienu metu gali skleisti kelis šviesos šaltinius. Tai reiškia, kad iš vienos galvos gali eiti kelis spinduliai. Kuo brangesnis įrenginys, tuo labiau tikėtina, kad jis vienu metu galės skleisti daugiau efektų. Šie įrenginiai šviesos efektus skleidžia įvairiais kampais – viskas gali būti rotuojama pagal poreikius. Norint įsigyti judančias galvas, gali tekti pakloti daugiau nei šimtą eurų už vieną įrenginį. Tiesa, kuo daugiau efektų norėsite, tuo daugiau teks išleisti. Norintiems įsigyti tokias judančias galvas, kurios šviesos efektus skleistų iš kelių šaltinių, tikėtina, jog teks pakloti ne vieną šimtą eurų.

Priklausomai nuo gamintojo, judančios galvos gali būti pasirenkamos ir pagal galingumą, ir pagal universalumą. Tai reiškia, kad šiuos įrenginius rinktis reikia atsižvelgiant į specifikaciją. Jeigu rinksitės tokius, kurie kainuoja vos keliolika eurų, tai nenustebkite, kad tokie įrenginiai negalės būti naudojami didelių ar vidutinio dydžio renginių metų – jie bus per daug silpni. Mažo galingumo judančios galvos yra skirtos mažoms patalpoms, o tai reiškia, kad jeigu tokius įrenginius naudosite didelėse patalpose, tai vargu ar tie šviesos efektai gerai matysis – tam reikia nestandartinių, o kiek galingesnių įrenginių.

Visas judančias galvas siūloma rinktis pagal tai, kokios apimties renginiai yra organizuojami. Labai svarbu paminėti, kad universalios judančios galvos gali būti reguliuojamos pagal poreikius – gali būti nustatomas tiek veikimo principas, tiek skleidžiamos šviesos kampas, rotacija ir galingumas. Brangesni įrenginiai dažniausiai gali būti reguliuojami, todėl jie yra pritaikomi visų dydžių patalpoms. Tokią įrangą turėtų rinktis kiekvienas įvairaus dydžio renginius organizuojantis profesionalas.

Pabrėžtina, kad nežinantiems kokie įrenginiai būtų tinkamiausi, reikėtų kreiptis į pačius pardavėjus. Pagrindinių šviesos efektais bei kita įrangą prekiaujančių el. parduotuvių administratoriai mielai pakonsultuos ką rinktis reikėtų būtent jums. Žinoma, jums reikės pateikti bent jau minimalią informaciją apie organizuojamų renginių dydžius bei pobūdį.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad tose el. parduotuvėse siūlomos ne tik įvairios judančios galvos, bet ir kiti įrenginiai. Pavyzdžiui, vieno užsakymo metu galite rinktis ir minėtas judančias galvas, ir dūmų mašinas, ir kitus efektus skleidžiančius įrenginius. Taip pat tokiose el. parduotuvėse neretai siūlomi ir kontroleriai, kurių dėka visą įranga renginio metu gali būti reguliuojama itin lengvai – viskas prijungiamas prie vieno valdiklio.