Ką reiškia pasinerti į keistus sapnus

sapnu.lt sapnininkas

sapnu.lt sapnininkasVisatos paslapčių aiškintojai, tie, kurie tokiais patys pasiskelbia, sako, jog sapnai yra puikus įrankis ne tik suprasti kas mes ir kas mūsų lauke, bet ir apskritai susikurti puikiam gyvenimui. Juose besislepiančios antgamtinės jėgos, pranašaujančios mūsų ateitį, leidžia suprasti keisčiausius dalykus, numatyti savo likimą ir net jį pakreipti norimą linkme. O jei dar išsiaiškinę savo sapnų reikšmes nuskubėsime pas būrėją ar numerologą, puiki ateitis tiesiog garantuota.

Tiesa, realybė, ko gero vis tik kiek kitokia. Ką reiškią sapnuoti įvairiausius dalykus išties galima rasti įvairiuose sapnininkuose. Paprastai juose būna aprašyta šimtai sapnų reikšmių, neretai ir tūkstančiai. Gana dažnai aiškinime randame ir įvairų ateities prognozavimą, kaip antai sapnuoti pinigus gali reikšti praturtėjimą, o jei pinigus juodame fone – kaip tik artėjantį neturtą. Dažniausiai reikšmės yra gana abstrakčios, žadančius laimę arba nelaimę, turtą arba neturtą, džiaugsmą arba liūdesį. Ir bene niekada su kokiais nors bent kiek apibrėžtais terminais. Bet kokiu atveju mūsų visuomenės burtininkai ragina rimtai pažvelgti į sapnų reikšmes ir nenumoti ranka į tai, ką sapnuojame.

Tačiau toli gražu ne visada jie gali patarti, kai pasineriame į tikrai keistus sapnus. Pavyzdžiui, sapne regėti greitai pūvantį arbūzą, reiškia tiesiog arbūzą, anot jų. Nors kitą naktį sapnuojate kiek priešingą vaizdą – tiesiog akyse per kelias akimirkas augantį, didėjantį tą patį vaisių. Atrodytų tokie dalykai galėtų simbolizuoti visiškai priešingus dalykus. Tačiau keistenybėse pasimeta net atkakliausi sapnų aiškintojai. Taigi, ką reiškia sapnuoti augantį, ar kaip tik – vystantį ir pūvantį arbūzą dažniausiai gausite tą patį paaiškinimą. O nuojauta sako visai ką kitą.

O ką reikėtų galvoti tokiu atveju? Patarčiau tiesiog žavėtis savo sapnais. Tai nuostabus reiškinys, išradingas mūsų smegenų žaismas mums miegant. Ir kuo keistesnis sapnas, tuo įdomiau. Galbūt tai skatina jūsų fantaziją ir turite polinkį į meno kūrimą. O galbūt atvirkščiai, esate kūrybingas ir įkvėpimo dvasia veržiasi per kraštus net ir jums miegant. Žinoma, jei susapnavote ką nors ryškaus ar įdomaus, būtinai atsibudę užsukite į http://sapnu.lt ir išsiaiškinkite, ką gi sapnininkas sako apie jūsų sapną. O jei nieko malonaus ar džiuginančio – tiesiog nepatikėkite, pasijuskite menininku ir su šypsena keliaukite į dienos žygius.