Kaip išsirinkti Jums tinkančius akinius?

Ar žinote tą atvejį, kai įėję į parduotuvę jaučiatės sutrikę ir priblokšti gausybės akinių rėmelių? Akiniai labai keičia jūsų išvaizdą – jie gali išryškinti geriausius jūsų bruožus ir pakeisti arba sugadinti aprangą. Svarbu rasti akinius, kurie atitiktų jūsų veido formą, gyvenimo būdo poreikius, stiliaus pasirinkimus ir biudžetą. Laimei, esame čia, kad padėtume šį procesą padaryti paprastą! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus žingsnius, reikalingus norint išsirinkti tobulus akinių rėmelius, kad galėtumėte drąsiai apsipirkti, nesvarbu, kokio stiliaus rėmelius rinksitės. Nuo įvairių tipų lęšių iki nesenstančių klasikinių akinių – leiskite mums išnarplioti šią painiavą, kai nagrinėsime, kaip rasti “tą vienintelį”, kalbant apie akinių pasirinkimą!

1. Atsižvelkite į savo veido formą

Vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis akinius, yra jūsų veido forma. Skirtingi akinių stiliai tinka skirtingoms veido formoms, todėl svarbu išsirinkti porą, kuri papildytų jūsų veido bruožus. Pavyzdžiui, jei jūsų veidas apvalus, galbūt norėsite išbandyti akinius su kampuotais rėmeliais.

2. Pasirinkite tinkamą dydį

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis akinius, yra dydis. Norite įsitikinti, kad rėmeliai nėra per dideli ar per maži jūsų veidui. Geriausias būdas tai padaryti – nueiti į parduotuvę ir matuotis įvairias akinių poras, kol rasite idealiai tinkančius.

3. Atsižvelkite į savo stilių

Renkantis akinius taip pat svarbu atsižvelgti į savo asmeninį stilių. Ar norite klasikinių ir nesenstančių akinių? O gal ieškote kažko madingesnio? Yra daug skirtingų stilių akinių, todėl svarbu išsirinkti porą, kuri atspindėtų jūsų asmeninį skonį.

4. Pagalvokite apie spalvą

Rinkdamiesi akinius taip pat turėtumėte pagalvoti apie jų spalvą. Norite rinktis spalvą, kuri papildytų jūsų odos atspalvį ir plaukų spalvą. Pavyzdžiui, jei jūsų oda šviesi, galbūt norėsite išbandyti vėžlio kiauto akinius. Jei turite tamsią odą, galbūt norėsite išbandyti juodų rėmelių porą.

5. Pasirinkite jums tinkančią medžiagą

Akiniai paprastai gaminami iš vienos iš trijų medžiagų: metalo, plastiko arba titano. Kiekviena medžiaga turi savų privalumų ir trūkumų, todėl svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, jei turite jautrią odą, galite rinktis plastikinius rėmelius. Tačiau jei ieškote patvarumo, geresnis pasirinkimas gali būti metaliniai arba titaniniai rėmeliai.

6. Nepamirškite apie funkcionalumą

Renkantis akinius taip pat svarbu pagalvoti apie funkcionalumą. Pavyzdžiui, jei nuolat nešiojate akinius, galbūt norėsite rinktis porą su antirefleksine danga arba fotochrominiais lęšiais. Šios funkcijos gali padėti sumažinti akių nuovargį ir palengvinti matymą esant skirtingam apšvietimui.

Renkantis akinius reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, tačiau tikimės, kad šis vadovas padės lengviau apsispręsti. Ir nepamirškite, kad mes visada pasiruošę padėti. Apsilankykite mūsų svetainėje ir ieškokite išskirtinių nuolaidų akiniams ir rėmeliams dar šiandien.