Kaip išsirinkti patogų ir kokybišką chalatą?

Chalatas yra nepakeičiamas drabužių spintos elementas. Jis gali būti toks skirtingas: šiltas ir jaukus, patogus ir praktiškas, lengvabūdiškas ir žaismingas bei seksualus. Chalatas pravers vonioje, saunoje, miegamajame. Bus malonu išgerti rytinės kavos, po sunkios dienos atsipalaiduoti fotelyje ar užsimesti jį po vonios ar baseino.

Norėdami įsigyti tikrai patogų chalatą, turite atidžiai apsvarstyti jo pasirinkimą. Pirmiausia reikia nuspręsti dėl chalato paskirties, kur jį dėvėsite ir kokias funkcijas jis atliks.

Medžiaga. Tai yra svarbus kriterijus, nuo jo priklauso 90% komforto. Kuo malonesnė medžiaga liesti, tuo jis bus patogesnis. Kuo tankesnis chalatas, tuo šilčiau žiemą; ploni chalatai yra geriausias vasaros variantas.

Medvilninis audinys sukuria optimalų kūnui mikroklimatą: jis netrukdo kvėpuoti odai, lengvai sugeria ir išgarina drėgmę, pasižymi aukštomis šilumą apsaugančiomis savybėmis.

Bambuko chalatai tampa vis populiaresni. Jie yra nepaprastai patvarūs ir labai malonūs liesti. Šilko lygumo audinys puikiai tinka namuose dėvint šiltuoju laikotrpiu. Be to, bambukas yra natūralus antiseptikas ir gali sunaikinti daugybę bakterijų ir mikrobų.

Šilkas yra vienas iš brangiausių ir elitinių audinių. Iš natūralaus šilko pagaminti chalatai suteikia savininkams karališką išvaizdą ir komfortą odai. Lengvas audinys sukuria tekančio vandens efektą. Šilkas pasižymi maloniomis lytėjimo savybėmis, švelniu prisilietimu ir tuo pačiu nepaprastai patvariu.

Ilgio klausimą dizaineriai siūlo pasirinkti savo nuožiūra. Ilgi moteriški chalatai suteiks jums šilumos, o su trumpais – patogiau judėti.

Iš karto nuspręskite, kada apsivilksite chalatą: po dušo, pabudę, dėvėsite jį kaip kasdienius namų drabužius. Tik po to galėsite suprasti, kas yra geriau, nusipirkti vieną universalų chalatą ar kelis skirtingos paskirties produktus.

Gamintojai siūlo įvairių tipų tvirtinimo detales: užtrauktukus, sagas, diržus. Čia jau jūsų pasirinkimo klausimas.