Kaip išsirinkti tobulą akinių nuo saulės porą

Naujos akinių poros – puikus bet kokios vasaros aprangos užbaigiamasis akcentas. Tačiau rinkoje yra tiek daug skirtingų stilių ir formų, kad gali būti sunku nuspręsti, kurie akiniai jums tinka. Štai keletas patarimų, kurie padės išsirinkti tobulą akinių nuo saulės porą.

Rėmelių forma

Pirmasis žingsnis – nustatyti savo veido formą, kad galėtumėte pradėti siaurinti pasirinkimo galimybes. Jei jūsų veidas apvalus, rinkitės kampuotus arba stačiakampius rėmelius, kad veidas atrodytų lieknesnis. Jei jūsų veidas yra ovalo formos, jums pasisekė, nes jums tiks beveik bet koks stilius. O jei jūsų veidas yra širdies formos, išbandykite platesnius rėmus apačioje, kurie padės subalansuoti jūsų išvaizdą.

Rėmelių spalva

Nustačius, kokios formos rėmeliai tinka jūsų veidui, laikas pradėti galvoti apie spalvą. Jei norite, kad jūsų akiniai būtų ryškūs, rinkitės ryškią spalvą arba įdomų raštą. Tačiau jei norite, kad jie būtų santūresni, rinkitės juodus arba rudus rėmelius. Ir nepamirškite, kad veidrodiniai lęšiai visada yra įdomus pasirinkimas!

Lęšių spalva

Be tinkamo rėmelių stiliaus ir spalvos, taip pat svarbu pasirinkti lęšius, kurie papildytų jūsų veido spalvą. Jei jūsų oda šviesi, rinkitės šviesesnių spalvų lęšius, pavyzdžiui, mėlynos ar žalios. Vidutinio atspalvio odą turintiems žmonėms tinka tamsesni atspalviai, pavyzdžiui, pilki ar rudi. Jei jūsų oda alyvuogių ar tamsi, rinkitės dar sodresnių atspalvių lęšius, pavyzdžiui, juodos ar violetinės spalvos. Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite, įsitikinkite, kad lęšiai turi 100 % apsaugą nuo UV spindulių, kad akys būtų apsaugotos nuo žalingų saulės spindulių.

Akiniai nuo saulės – puikus būdas apsaugoti akis ir suteikti stilių bet kokiai aprangai. Laikydamiesi šių paprastų patarimų, tikrai rasite puikius akinius, kurie atitiks jūsų skonį ir patiks jūsų veido formai.