Kaip kreditai gali padėti skyrybų metu

skyrybos pinigai

skyrybos pinigai

Skyrybos – vienas sudėtingiausių dalykų žmonių, šeimos gyvenime. Skausmą, psichologinę dramą dažnai paaštrina ir šiuo momentu kylantys finansiniai sunkumai. Tačiau kreditai ar kitokie skolinimosi būdai bent kažkiek gali padėti pagerinti savijautą. Skyrybų metu tikrai verčiau orientuotis į maksimaliai gerą psichologinę savijautą, kuo mažesnę žalą vaikams, kuo taikesnį susitarimą, o ne dar ir sukti galvą dėl pinigų. Tad kreditai čia gali tapti pagalba reikiama metu. Manote, skyrybos nekainuoja? Tikrai kainuoja, nors kiekvienas atvejis ir žmonių pasirengimas tokioms situacijoms – individualus.

Skyrybų metu brangiai kainuoja įvairios paslaugos:

  • Teisininkų paslaugos;
  • Gali prireikti samdyti auklę;
  • Persikraustymas gyventi į kitą vietą;
  • Naujo būsto nuoma ar pirkimas.
  • Tam tikrų asmeninių daiktų (kurie buvo bendri) įsigijimas.

Jeigu tenka mokėti teisininkams

Tad kur pirmiausiai gali būti panaudotas vartojimo kreditas skyrybų metu? Kadangi skyrybos yra oficialus, teisiniais pagrindais vykstantis procesas, tai neretai vartojimo kreditas yra panaudojamas vien pačioms pradinėms paslaugoms – apmokėti teisininkų paslaugoms. Ar tai kainuos brangiai, priklauso nuo aplinkybių. Dažniausiai kainuoja daugiau, kai nepavyksta taikiai susitarti dėl sąlygų, tuomet galimas bylinėjimasis dėl turto ar vaikų dalybų, padarytos žalos ir pan. Tam reikalingas ir tyrimas, ir daugiau įvairių procesų. Dėl to kreditas internetu gali padėti užlopyti tas finansines duobes.

Kai tenka skubiai išsikraustyti

Kitas atvejis, kuomet skyrybos gali kainuoti tikrai nemažai ir pareikalauti papurtyti kišenes, susijęs ne kiek su teisiniu skyrybų aspektu, o kiek bendro gyvenimo pabaigos momentu. Jeigu skiriamasi, tai ir išsikraustoma į skirtingas puses, ir išsiskirstoma. Jeigu taip, tuomet kažkas turi rinktis kitą gyvenimą vietą, o galbūt visa šeima išsiskirstyti į skirtingas puses. Dabar nekelsime klausimo, kaip turtas bus padalintas, bet visgi kažkam dažniausiai tenka ieškoti naujų namų. Ir jeigu atsikeliama, pavyzdžiui, ne pas kažkokį meilužį ar meilužę, tuomet tenka pirkti ar nuomotis kitą gyvnamą vietą. Tokiose vietose kaip sostinė, tai tikrai kainuoja nemažai, tad ir kreditai be registracijos mokescio čia jau gali būti labai naudingi. Taip pat svarbu ir tai, kad pats persikraustymo procesas irgi pareikalauja pinigų ir laiko, ir pastangų. Gali tekti samdyti perkraustytojus, kuriems reikės sumokėti už darbą, samdyti transportą ir pan. Galbūt reikės nusipirkti naujus baldus ar daiktus, kuriuos paliekama antrai pusei. Taigi, kur bus praleisti kreditai is zmoniu ar skolinimo platformų, sunku nuspėti, nes tų variantų ir galimybių praleisti pinigus bus tikrai daug. Aišku, reikia suvokti, kad skyrybos yra krizė, ir jos metu vis tiek niekas netaps staiga nuostabia situacija. Krizė yra buvimas kažkokioje duobėje. Ir krizėje reikia išbūti, tik paskui galima atsistoti ant kojų. Tad ir paskolos  bus grąžinamos vėliau, kartu atstatant ir visas kitas sugniuždytas gyvenimo dalis.

Kai vienas iš šeimos narių lieka be pajamų

Kartais gali atsirasti papildomų išlaidų ir gali būti reikalingas tarkime kreditas automobiliui, jeigu vienas iš sutuoktinių pasisavina automobilį, o kitam taip pat reikia. Taip pat gali nutikti ir taip, kad vienas šeimos narys apskritai liks be pajamų, o tai tikrai bus didelis stresas. Visgi, pasiskolinus šiek tiek, galima tvirčiau žvelgti į ateitį, ją planuoti ir tikėtis, kad turint tam tikrą pinigų bazę pačiai pradžiai, netrukus pavyks ir patiems atsistoti ant kojų. 

Taigi, skyrybos – daug pareikalaujanti krizė. Linkime, kad ji neištiktų. O jeigu ištiks, verta iškart protingai viską įvertinti ir ieškoti kokybiškos pagalbos.