Kaip pasipiršti merginai?

Nesvarbu, ar esate vidurinės mokyklos mylimieji, ar susitikote per bendrą draugą, ar kitaip kažkaip radote meilę – atėjo laikas priversti ją nudžiuginti. Kad jūsų ilgai lauktas momentas vyktų kuo sklandžiau, mes panagrinėkime keletą taisyklių prieš pasiperšant merginai. Keletas dalykų, kurių negalite pamiršti padaryti, kol nenusileidžiate ant vieno kelio, taip pat keli dalykai, kuriuos turėtumėte nepamiršti, kai iš tikrųjų įgyvendinsite savo romantišką planą.

 

Keli patarimai planuojant kaip pasipiršti merginai.

 

  1. Įsitikinkite, kad abu tam pasiruošę. Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau prieš pradedant planuoti, svarbu įsitikinti, kad abu turite santuoką galvoje. Pasikalbėkite su savo partneriu apie ateitį. Praneškite jiems, kad vieną dieną norėtumėte susituokti, ir paklauskite, ar jie taip pat mato savo santuoką ateityje. Nervina tai, kad šis pokalbis atrodo pernelyg panašus į pasiūlymą? Laikykitės plačios diskusijos apie savo geriausio draugo pastaruosius užsiėmimus ir taip vadovaukitės. Ar tai sunkus pokalbis? Taip. Bet, tikėkimės, jūs to atsisakysite su mintimi, ką pasakys jūsų partneris, kai atidarysite tą žiedų dėžutę.

 

  1. Pasitarimas. Nebijokite pasitarti su savo ar antros pusės tėvais. Pokalbis su jų tėvais

senoji mokykla? Taip. Svarbu? Taip, tai dažniausiai priklausomai nuo šeimos. Jei jūsų partneris kaip nors užsiminė, kad jums reikia paprašyti jo ar jos tėvų rankos, padarykite tai. Tai nereiškia, kad jūsų partneris yra kieno nors nuosavybė.

 

  1. Pasidomėkite koks žiedas patiktų jūsų antrai pusei. Ne visada brangiausia kaina yra svarbiausia, tad būkite tam atidus.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, ištirkite jų žiedo dydį. Jei tai nėra paslaptis, tiesiog paklauskite. Jei einate staigmenos keliu, patikrinkite savo partnerio papuošalus. Suraskite žiedą, kurį jis ar ji reguliariai nešioja (ir užrašykite, kurį pirštą jis eina), tada atsineškite jį pas juvelyrą arba pažymėkite, kiek jis tinka jūsų pačio pirštui. Daugelis juvelyrų taip pat gali gerai atspėti žiedo dydį pagal jūsų partnerio ūgį ir svorį. Ir visada yra dydžio keitimas.