Kaip pasirinkti žieminę striukę?

zieminiai rubai

Lietuviškos žiemos paskutiniu metu pasidarė ypač permainingos. Jeigu tik įsigyjame ypač storą striukę – visą žiemą pralyja. Jeigu planuojame striukės nepirkti – tuomet suspaudžia labai didelis šaltukas. Puiku, kad egzistuoja toks platus striukų pasirinkimas. Tuomet suderinus konkrečius kriterijus galima atrasti labiausiai poreikius tenkinantį variantą.

Šiame tekste kalbėsime apie striukų pasirinkimą nepriklausomai nuo lyties. Paprasčiausiai lygiai tos pačios taisyklės galioja tiek vienu, tiek kitu atveju. Taigi, rekomenduojame į jas atsižvelgti ieškant jums labiausiai tinkamo lauko drabužio.

DYDIS. Taip jau pastebėta, kad daugelis merginų perka per mažus drabužius, o daugelis vaikinų – per didelius. Žinoma, jau geriau kiek per didelis negu per mažas, tačiau bet kuriuo atveju siūlome kuo detaliau atsižvelgti į pasirenkamos striukės dydį. Jeigu perkate internetu – neapsiribokite vien tik raidiniu matavimu. Paprašykite, kad Jums būtų atsiųsti detalūs matavimai ir iš to nuspręskite, ar striukė jums tiks.

MODELIS. Kaip jau minėjome, egzistuojantis pasirinkimas yra labai platus, taigi tuo pačiu kiekvienas žmogus gali atrasti tokią striukę, kuri labiausiai jam patiktų pagal modelio aspektus. Pavyzdžiui, kol vieni labiau nori klasikinio modelio, tuo tarpu kiti koncentruojasi ties kitais dalykais. Renkantis modelį siūlome atsižvelgti ir į savo kūno figūrą. Pasirinkus atitinkamą variantą – atrodysite puikiai.

KAINA. Nusistačius kainą, kurią galite skirti striukei – kur kas greičiau pavyks atrasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Paprasčiausiai tokiu atveju ieškosite tikslingai ir žinosite į kokias prekybos vietas Jums verta užsukti. Bet kokius daiktus rinktis nusistačius pinigų sumą yra kur kas paprasčiau. Kelio įtvarai, mašinos, kosmetikos priemonės skirtingose prekybos vietose kainuoja skirtingas pinigų sumas.

Tiesa, pavyks pasirinkti striukę kiek pigiau tokiu atveju, jeigu:

  1. Pirksite internetu. Virtualiose prekybos vietose parduodama produkcija yra pigesnė.
  2. Pirksite tuo metu, kai vykdomos kokios nors akcijos.
  3. Visada galima pirkti padėvėtą drabužį. Tai yra daug pigiau.
  4. Pirksite striukę, kuri turi mažą broką, kurį galima greitai susitvarkyti. Kaina bus mažesnė.

ŠILTUMAS. Žieminės striukės turi būti ne tik labai šiltos, tačiau tuo pačiu ir atsparios vėjui bei drėgmei. Taigi tai vieni iš pačių svarbiausių veiksnių, kurie ir lemia konkretų pasirinkimą. Svarbiausia, kad striukės medžiaga būtų neperšlampama. Tuomet tiksliai žinosite, jog pasirinkite kokybišką variantą.

MEDŽIAGA. Verta atkreipti dėmesį į tai iš kokios medžiagos striukė yra pagaminta. Kuo medžiaga yra storesnė, tuo tai geresnis pasirinkimas. Tuo pačiu siūlome įvertinti ir tai, kad brezentinės medžiagos dažniausiai būna atsparios vėjui, tačiau vos sušlapusios jos labai greitai permirksta. Taigi, verta atsižvelgti į daugelį faktorių ieškant striukės, kuri būtų pagaminta iš kokybiškos ir įvairiapusiškai atsparios medžiagos.

Striukės, kaip ir visi kiti drabužiai, pasirenkami pagal daugelį kitų veiksnių, kurie gali apspręsti ar vertingą daiktą įsigijote, ar ne. Jeigu striukė bus labai trumpa – paslydę ant ledo galite labai susižeisti ir tuomet kelio įtvarai bus reikalingi. Svarbiausia, kad susidėliotumėte prioritetus ir pasirinktumėte kokybišką drabužį.

Parašykite komentarą