Kasdien į pokerio pasaulį žengia vis daugiau naujų žaidėjų

Kiek daug literatūros apie pokerio žaidimą galime rasti šiomis dienomis. Per pastaruosius dešimt metų pokerio rinka pasiekė didžiules aukštumas. Šiuo metu skaičiuojama, kad pasauliniu mastu aktyvių pokerio žaidėjų skaičius viršija net 100 milijonų. Toks skaičius iš tiesų yra labai įspūdingas, todėl nėra ko stebėtis, kad kasdien į pokerio pasaulį žengia vis daugiau naujų vartotojų. Tačiau būtina suprasti, kad pokerio žaidimas yra paremtas logika, matematika, taktika ir sunkiu darbu. Tai reiškia, kad turite būti pasiruošę ilgai ir sunkiai dirbti, kol galiausiai tapsite profesionaliais pokerio žaidėjais. Kad būtų paprasčiau, pateiksime kelis patarimus.

  • Gavus pirmąsias kortas neapsigaukite. Pradžioje, kol dar ant stalo nėra atverstos pirmosios trys bendros kortos, savo rankose laikant du tūzus, esame žaidimo lyderiai (nors to niekas apart mūsų nežino). Tačiau tuomet, kai pasirodo trys bendros kortos – mūsų tūzai nebėra pačios geriausios kortos. Atrodo, kad labai didelė dalis pradedančiųjų žaidėjų to nesupranta (tai ypač pastebima mažų limitų žaidimuose). Todėl turite labai gerai apskaičiuoti savo galimas laimėjimo galimybes, o tik tuomet priimti tolimesnius sprendimus. Niekada neleiskite savęs apgauti, kai savo rankose laikote iš pirmo žvilgsnio labai geras kortas. Tokios pokerio kombinacijos ne visuomet yra tai, kas gali padėti jums laimėti.
  • Būkite atidūs, kai oponentas stato daugiau po pirmųjų trijų kortų. Kai kitą kartą žaisite pokerį, į šią situaciją atkreipkite labai didelį dėmesį. Žaidėjai tokius veiksmus atlieka pakankamai dažnai, tačiau, kai jie tai padaro – turite suprasti, kodėl. Trumpiau tariant visuomet yra dvi galimybės: žaidėjas blefuoja arba savo rankose laiko tikrai labai stiprias kortas. Jei viso žaidimo metu daug dėmesio skirsite kitų žaidėjų perpratimui, tokiose situacijose galite lengviau suprasti, ką reikėtų daryti.
  • Niekada nesiliaukite skaičiavę. Žaisdami pokerį, turite skaičiuoti ne tik tai, kokios yra jūsų galimybės laimėti. Taip pat turite skaičiuoti ir kitų žaidėjų turimus žetonus, banko dydį bei kiekvieno jūsų priimamo sprendimo galimą kainą. Tai būtina kiekvienam pokerio žaidimui, todėl niekada to nepamirškite.

Parašykite komentarą