Kokius paspirtukus pirkti vaikams?

Prisiminkite, kad elektriniai paspirtukai nėra žaislai, o alternatyvi transporto rūšis. Tai transporto priemonė į mokyklą, ar laisvalaikiui lauke.

Plėtojant skaitmenines technologijas ir internetines pramogas, kartais sunku atplėšti vaiką nuo išmaniųjų telefonų, vaizdo žaidimų. Elektrinis paspirtukas yra įtaisas, kuris gali suteikti vaikui naujų ryškių emocijų lauke. Tikras variklis suteikia malonumą ir norą važiuoti. Vaikų elektrinis paspirtukas gerokai skiriasi nuo suaugusiųjų modelių. Jis yra daug lengvesnis ir kompaktiškesnis – jo svoris svyruoja nuo 10 iki 20 kg. Taip pat mažesnė variklio galia, o tai turi įtakos greičiui: paprastai jis negali viršyti 15 km / h. Internetinė parduotuvė turi didelę jų pasiūlą. Tai daroma siekiant užtikrinti jauniausių eismo dalyvių saugumą.

Rinkdamiesi elektrinį paspirtuką vaikams, atkreipkite dėmesį į parametrų atitiktį vaiko amžiui. Svarbu atsižvelgti į apkrovos lygį, važiavimo greitį. Važiuojant nelygiu keliu padidėja traumų rizika, todėl jums reikės apsaugos priemonių: šalmo, kelių ir alkūnių apsaugų.

Net maži vaikai gali išmokti vairuoti šią transporto priemonę. Galimybė reguliuoti greičio režimus ir savarankiškai stebėti akumuliatoriaus įkrovimo būseną leis vaikui drąsiau rūpintis tolesniais – sudėtingesniais – prietaisais gyvenime.

Rinkdamiesi elektrinį paspirtuką vaikui, galite susidurti su tam tikrais sunkumais: gamintojai siūlo labai platų skirtingų charakteristikų prietaisų asortimentą, kuriuose lengva supainioti. Pirmiausia vadovaukitės vaiko amžiumi – mažiems vaikams būtina pasirinkti stabilius modelius, kad būtų užtikrintas važiavimo saugumas. Vyresniems vaikams galite įsigyti galingesnių paauglių elektrinių paspirtukų. Jie gali atlaikyti iki 50–69 kilogramų ir yra skirti 160–180 centimetrų ūgiui, tai yra 14–17 metų berniukams ir mergaitėms.

Įsitikinkite, kad jame yra greičio ribotuvas. Daugelis gamintojų gamina ryškių spalvų prietaisus, patrauklius vaikams ir paaugliams.

Kad būtų lengviau transportuoti ar perkelti, praktiškai visi modeliai sulankstomi. Taigi jie laisvai telpa į bet kokio automobilio bagažinę.

Patogumas važiuojant ir naudojant paspirtuką lemia tolesnį norą juo naudotis.