Kuo naudingesnis įmonės pirkimas, o ne registravimas?

imoniu pardavimas

imoniu pardavimasLietuvoje bet kokį verslą įteisinti galima greitai ir paprastai, jeigu turima pakankamai žinių biurokratijoje. Tačiau, nežinantiems kaip vyksta visi veiklų įteisinimo procesai, tiesiog reikėtų į pagalbą pasitelkti tam tikrus specialistus. Jie gali pasiūlyti tiek konsultacijas, tiek ir atstovavimo paslaugas. Labai svarbu akcentuoti, kad veiklą įteisinti registruojant įmonę yra lengva tiems, kurie renkasi tam tikrų profesionalų paslaugas. Aiškiau kalbant, įmonių registravimo atvejais, dažnai pasirenkami ne paprasti konsultantai, o tiesiog tarpininkai. Jie taipogi gali pasiūlyti įmonių įsigijimo galimybę. Norintiems pradėti verslą, nebūtina leisti didžiulių sumų registravimo metu, nes vis dėlto – išlaidų galima išvengti įmonę tiesiog perkant iš kitų asmenų.

Pirkimas naudingas tuo, kad jis padeda išvengti laiko gaišimo. Jeigu registruosite įmonę, tikėtina, kad tai truks ne vieną dieną. Juk reikės pristatyti atitinkamus dokumentus registrų centrų, teks susimokėti atitinkamus mokesčius, teks kreiptis į banką dėl įmonės banko sąskaitos atidarymo, o ką jau kalbėti apie įstatinį kapitalą bei registracijos adresą. Tokių dalykų lengva išvengti, jeigu įmonė yra ne registruojama, o paprasčiausiai – perkama.

Įmones šiuo metu parduoda fiziniai ir juridiniai asmenys. Tai tiesiog kita verslo šaka ir tiek. Klientams siūloma įsigyti jau registruotas įmones iš turimo sąrašo. Pavyzdžiui, yra asmenų, kurie registruoja kelias dešimtis įmonių su skirtingais pavadinimais, o paskui jas pardavinėja kitiems asmenims. Įprastai tokios įmonės nėra skirtos veiklos vykdymui nuo pat registracijos pradžios – jos skirtos pardavimui. Tai reiškia, kad tokios įmonės neturi įstatinio kapitalo sumos, jos neturi skolų ir t.t. Žinoma, pasitaiko apgavysčių, kuomet įsigyjamos įmonės yra ties bankroto riba arba yra skolingos kažkam.

Norint įsigyti tvarkingą įmonę, kurią iš karot būtų galima naudoti veikloje, tiesiog reikėtų kreiptis į patikimus pardavėjus. Tvarkingomis įmonės prekiauja tam tikros bendrovės bei fiziniai asmenys. Ar jie patikimi – sužinosite iš atsiliepimų internete. Šiuo metu visoje Lietuvoje yra daugybė tokias paslaugas teikiančių asmenų, kurie gali padėti gauti juridinį statusą už mažesnę sumą nei planavote pradžioje. Tiesiog būtina pasidomėti įsigijimo galimybėmis, o ne įmonės registravimu.

Parengė: Parduodameimones.lt