Kuo turi pasižymėti geri naktinukai

naktinukai moterimsPažįstama situacija: naktinukai moterims perkami kas pusę metų, bet vis tiek turite tik tuos vienus „vienintelius“, kuriuos iš tiesų dėvite. Norite juos dėvėti namuose, norite juos dėvėti juos vežtis į keliones, pasiimti į atostogas, ir frazė „nepakeičiamų nebūna“ tampa mitu. Vadinasi, seksualus naktiniai, kuriuos Jūs turite, galbūt yra ne patys patogiausi, tačiau tie, kuriuos taip mėgstate, visada visur tinka. Reiškia, kad vis išsirenkate ne tuos. Jums patinka vieni mėgstamiausi kokybiški naktinukai moterims, ir būtų nuostabu, jeigu ir kiti turimi būtų tokie patys. Tačiau jie nėra. Kokių klaidų nedaryti, kad kitą kartą, kai pirksite naktinukus, išsirinktumėte tikrai tinkamus? Kuo pasižymi kokybiški medvilniniai naktiniai? Štai jums patarimų paletė, padėsianti išsirinkti tinkamai.

Tinkamas dydis

Visų pirma, tie naktinukai (pigiai ar brangiai pirkti), turi jums tikti. Su visais drabužiais taip pat yra. Jeigu apsirengiate per mažus drabužius, būna ankšta. Tas pats ir su naktiniais marškiniais. O ko jau ko, bet ankštumo ir spaudimo naktį tikrai jūs nenorite. Niekas nenorėtų. Todėl iš karto pasistenkite, kad turėtumėte ne per mažus naktinius marškinius, o jūsų dydžio naktinukus. Su per dideliais taip pat nelabai patogu, nes naktį besimuistant net nepastebėsite, kaip išvis iš jų išsinersite. Arba vartantis lovoje jie gali kaip nors labai nepatogiai susisukti. Tai jums irgi neleis smagiai išsimiegoti. Rinkdamiesi naktinukus, tiesiog imkite savo dydį. Nebent perkate iš Kinijos ar Japonijos – ten dydžiai daug mažesni nei Europoje, o gal net ir apskritai nerasite jokio sau tinkamo dydžio.

Ir seksualūs, ir pridengiantys

Gal atrodys, kad seksualus naktinukai moterims turi būti permatomi. Bet tada jie nebūtinai bus dažnai naudojami. Tačiau ar tikrai dėvėsite savo perregimus naktinukus, jeigu gyvenate ne tik pora, bet ir daugiau žmonių? Jeigu namuose yra vaikų, giminaičių, kambariokų? Juk tuomet neisite ryte į virtuvę pasidaryti kavos tik su permatomais naktinukais, kaip ir bijosite naktį nubėgti į tualetą, kad jūsų nepamatytų. Galiausiai, jums bus ir „ne tos dienos“, kai visai nesinorės atrodyti provokuojančiai… Tad gerai apgalvokite, ar jums verta pirkti voratinklį primenančius naktinius, jeigu neturėsite sąlygų jų dėvėti. Visada turėkite ir kelis patogius bazinius maudymosi kostiumėlius. Seksualumas gali būti išreiškiamas kitaip – tarkime, taip, kad jie bus trumpi ir matysis kojos.

Geras kainos ir kokybės santykis

Vieniems svarbu, kad būtų gera kokybė, kitiems, kad tai būtų pigus naktinukai. Visais atvejais, reikia ieškoti kompromiso. Niekas nenori permokėti, kaip ir nenori už mažą kainą gauti mažą kokybę. Tad geriau visada rinktis vidutinę kainą arba pasikliauti fraze „šykštus moka du kartus“ bei nusipirkti kažką brangesnio, tačiau tikrai kokybiško. Miegas – svarbus dalykas mūsų gyvenime. Jeigu gerai neišsimiegame, paskui blogai jaučiamės. Todėl labai svarbu ir mokėti apsirengti tinkamai bei nepamiršti, kad geri kokybiški naktinukai, kaip ir patogi lova, lemia jūsų miego kokybę.

Tinkamam sezonui

Paprastai moteriski naktinukai, kaip ir bet kurie kiti drabužiai, turi savo sezonų kaitą. Vasarą moterys renkasi lengvesnius, šilko ar plonos medvilnės naktinius. Jie būna trumpesni, ant šleikučių arba su plonomis rankovėmis. Žiemą norisi miegoti šilčiau, todėl gali tikti ir ilgi naktinukai kone iki žemės. Su jais galima patogiai išsimiegoti, ir nebijoti, kad žiemą sušalsite. Juk ne tik antklodės, bet ir naktinukai gali saugoti nuo šalčio.

Parašykite komentarą