Kur galima nusipirkti suknelę?

392410_10150885072632599_243398045_nPrieš gerus tris mėnesius sulaukiau kvietimo į savo drauges vestuves, pakvietė būti pamerge. Aišku, šis kvietimas buvo visai netikėtas, kadangi mano draugė tik visai nesenai susižadėjo, tad nustebau, kad vestuvės bus taip greitai. Kai gavau kvietimą, tuomet prasidėjo sukneles paieškos. Galvojau labai greitai rasiu tinkamą suknelę, tačiau kuo toliau ieškant, tuo labiau teko nusivilti.

Visų pamergių suknelės turėjo būti vienos iš dviejų spalvų, tai arba šviesiai mėtinė arba pastalinė rusva. Labiausiai norėjau šviesiai mėtinės suknelės, kažkaip ši spalva pasirodė man artimesnė ir tinkamesnė. Pirmiausiai paieškos prasidėjo internete, dabar toks laikas, kad galima užsisakyti internetu bet ką. Tai tiesiu taikinu nukeliavau į google svetainę ieškoti sukneles internetu. Taip ir prasidėjo suknelės medžioklė internete. Taip keliavau iš vienos internetinės parduotuvės į kitą, pradžioje tik užmesdama akį, o paskui vis labiau ir labiau ieškojau tinkamos suknelės. Atvirai pasakius, tiek daug suknelių internete galima rasti, tačiau tos vienintelės neradau. Tokio modelio, kurį būčiau pamačius ir iškart nusipirkus.

Kadangi medžioklė buvo nesėkminga, sugalvojau aplankyti didžiuosius prekybus centrus. Ten gi tiek daug visokių drabužių parduotuvių, galbūt šį kartą labiau pasiseks. Tai vieną dieną po darbo užsukau apsižvalgyti po parduotuves. Taip prasidėjo mano proginės suknelės paieška. Po geros valandos vaikščiojimų, teko truputį nusivilti, pasirodo šiais metais madoje vien ryškios suknelės, tad visai neradau nė vienos pastelinės suknelės. Reikėjo suknelę nusipirkti pernai, kadangi pernai buvo labai madingos pastelinės spalvos, bet iš kur aš galėjau žinoti? Atvirai pasakius, net nebežinojau ką daryti toliau, kur daugiau ieškoti suknelės.

Vieną dieną šovė mintis, kad reikia paklausinėti savo draugių, gi jos visos turi nemažai suknelių, daug jau yra dalyvavųsių vestuvėse, gal turės kokia draugė paskolinti proginę suknelę tokios spalvos. Pradėjau skambinti ir rašyti visoms draugėms iš eilės ir klausti ar turi būtent tokią suknelę. Mano vargas nenuėjo veltui, atsiliepė viena draugė ir pasakė, kad turi suknelę, tik reikia pasimatuoti ir pažiūrėti ar tinka ar ne. Suknelė man tiko ir patiko, taip draugės vestuvės buvo išgelbėtos ir galėjau dalyvauti.

Parašykite komentarą