Lubrikantas: kokybiškesnio sekso link

lubrikantai internetu

Sklando gandai, kad lubrikantų naudojimas yra gėdingas pasirinkimas, tad tai paskatina nutylėti tokį pasirinkimą, jei jis naudojamas lovoje. Visgi, nereikėtų skeptiškai žiūrėti į tokio pobūdžio malonumo didinimo priemonę, kadangi lubrikantai internetu ne koks vaistas, kuris padeda išgydyti iškilusias seksualinio susijaudinimo problemas. Tai paprasčiausias būdas kiek labiau pagerinti savo seksualinį gyvenimą. Lygiai tas pats, jei lovos žaidimuose naudotumėte kokius nors žaisliukus. Jei jaučiate diskomfortą pirkdami šio pobūdžio priemonę, rekomenduojame tai daryti internetu. Lubrikantai internetu perkami labai patogiai, kadangi nereikia prisiregistruoti prie puslapio ar susimokėti grynais. Paprasčiausiai pasirinkite ko norite, susimokėkite bankiniu pavedimu ir laukite, kol per kelias dienas prekė pasieks jūsų namų duris. Viskas labai paprasta, tad rekomenduojame įvertinti internetinių parduotuvių teikiamus privalumus.

Vandens pagrindu sukurti lubrikantai

Vandens pagrindu gaminami lubrikantai internetu yra dažniausiai pasirenkamas variantas. Galbūt todėl, kad būtent apie juos žinoma daugiausia informacijos. Jų esistencija tarsi želė, tad užtepti yra labai nesunku. Vienintelis minusas, kad šio pagrindo lubrikantai labai greitai įsigeria. Taigi, kartais vieno lytinio akto metu tenka pastarojo tepti net kelis kartus. Tuo pačiu norime pabrėžti, kad šie lubrikantai internetu yra netinkami naudoti duše.

Silikoniniai lubrikantai internetu

Šios medžiagos lubrikantai yra bene ilgiausiai išliekantys ant žmogaus kūno. Tuo pačiu dažniausiai jais galima mėgautis duše, kadangi nėra atsparūs vandeniui, gana gerai išsilaiko ant kūno. Dažniausiai pastarieji yra beskoniai ir bekvapiai, tačiau esant poreikiui galima įsigyti ir tokius, kurie dar labiau įaudrins. Silikono pagrindu gaminami lubrikantai yra geras pasirinkimas net ir tokiu atveju, jei užsiiminėjate oraliniu seksu.

Aliejinio lubrikanto pasirinkimas

Šio tipo lubrikantai internetu yra bene natūraliausias būdas. Rekomenduojama tiems, kurie nenori naudoti chemijos. Galima pasirinkti iš labai daug įvairiausių skonių bei kvapų pasirinkimo. Siūloma tokius, kuriuose itin daug įvairiausio skonio žolelių, kurios minkština odą, nesukelia bėrimo. Tiesa, šios masės gaminio nerekomenduojama naudoti su sekso žaisliukais.

Lubrikantai internetu padeda pagerinti savo seksualinį gyvenimą. Net ir tokiu atveju, jei jaučiatės pakankamai susijaudinusi – vistiek naudokite gaminį. Dažniausiai jis padeda pajusti dar nepatirtų pojūčių.