Makiažo kursai sau ir profesionalams

Makiažo kursai

Makiažo kursaiGrožio siekis yra visiškai natūralus. Dar Senovės Egipte moterys tamsindavo antakius anglimi, ryškindavo lūpas ir skuostus raudonų uogų sultimis. Šiandien, kai išvaizdai skiriama ypatingai daug dėmesio,  makiažo kursai sulaukia vis didesnio susidomėjimo, tačiau kaip žinoti, kokius kursus pasirinkti? Išties viskas priklauso nuo jūsų tikslų.

Noriu išmokti pasidaryti makiažą sau

Tokiu atveju vertėtų rinktis makiažo kursus sau. Paprastai tai kelias dienas trunkančios makiažo pamokos, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su makiažo priemonėmis, jų naudojimo taisyklėmis, išsirinkti optimaliausiai jūsų odai tinkančią dekoratyvinę kosmetiką, jos spalvas bei atspalvius. Be to, kursų metu išmoksite atlikti makiažą sau, atsižvelgusios į savo veido bruožų ypatumus. Makiažo kursai sau gali būti individualūs arba vykti nedidelėse grupėse. Tad visažo mokytojo dėmesio išties pakaks visoms dalyvėms. Šios makiažo pamokos išties puikus pasirinkimas toms, kurios nori išmokti sau pasidaryti nepriekaištingą makiažą.

Noriu dirbi profesionaliai

Tuo tarpu, jei galvojate savo gyvenimą susieti su visažo pasauliu, turėtumėte žvalgytis į tas makiažo mokyklas ar studijas, kurios rengia profesionalus. Pavyzdžiui, Makeup2go makiažo studija organizuoja kelių pakopų makiažo kursus. Pirmoji pakopa skirta pradedančiosioms, kurių žinios apie makiažą gana paviršutiniškos, o ir praktika labai ribota. Makiažo kursai pradedančiosioms – pirmas žingsnis į nuostabų visažo pasaulį. Tiesa, pabaigusios šiuos kursus jau galite pradėti teikti makiažo paslaugas, tačiau reikia atminti, kad tai išties atsakingas ir kruopštus darbas, todėl jei rankos šiek tiek dreba, kai reikia nupiešti taisyklingą akių liniją skystu pravedimu arba išretušuoti tamsius akių šešėlius, geriau nerizikuoti ir dar šiek tiek patobulinti įgūdžius.

Antros pakopos makiažo kursai skirti profesionalams, jų metu gilinamos jau turimos žinios, naudojamos sudėtingesnės makiažo technikos, susipažįstama su specifinio makiažo, pavyzdžiui, teatro grimo, subtilybėmis, naujausiomis makiažo tendencijomis ir pan. Taigi, baigusi šiuos makiažo kursus, jau galėsite drąsiai teikti visažo paslaugas ar dirbti grožio salone. Visgi, vertėtų atminti, kad makiažo tendencijos nuolatos keičiasi, atsiranda naujos technikos ar kosmetikos priemonės, todėl labai svarbu nesiliauti tobulėti, gilinti savo žinias ir įgūdžius įvairiausių seminarų, praktikos ar komandiruočių metu.

 

 

Parašykite komentarą