Mediniai namai: statyba ir priežiūra

Anksčiau Lietuvoje karaliavę plytiniai namai šiuo metu nėra labai populiarus pasirinkimas, kadangi jie labai brangūs, retas sau gali leisti nusipirkti naujai pastatytą arba statytis naują. Natūralu, kad mediniai namai kaip alternatyva itin greitai išpopuliarėjo ir daugelis žmonių džiaugiasi, kad turi galimybę net ir šiais laikais įsigyti arba pasistatyti nuosavus namus.

Visgi, kol vieni labai džiaugiasi naujais namais, tuo tarpu kiti argumentuoja, kad medinis namas nėra toks geras, kad juo būtų galima mėgautis kaip plytiniu. Atrodo, kad medinis ne taip ilgai tarnauja, dėl neigiamų aplinkos faktorių jis nedžiugins  Jūsų ilgą laiką. Ar tai tiesa? Kažin, tačiau apie viską nuo pradžių.

Profesionalų paieškos

Mediniai namai yra kokybiški. Tačiau en tik dėl medienos, tačiau ir dėlto, kad jie yra statomi profesionalų, kurie puikiai išmano savo darbą, tad gali pasiūlyti aukščiausios klasės produkciją už prieinamą kainą.

Ieškodami statybininkų pamatysite, kad egzistuoja itin plati jų pasiūla, tad norint atrasti geriausius gali tekti skirti nemažai laiko. Visgi, viskas yra įmanoma.

O bandydami kiek palengvinti paieškas tuo pačiu nurodome kriterijus, kuriuos reikėtų apgalvoti.

  • Patogu, kai statybininkų komandoje iškart dirba ir projektuotojas, kuris yra pasiruošęs padėti sukurti tokį būsimo namo projektą, kuris labiausiai patinka klientui

  • Taip pat naudinga susižinoti preliminarią pinigų sumą, kuri Jums kainuos. Tai leidžia įvertinti, ar paslaugos tenkins finansinius poreikius, ar ne.

  • Žinoma, tuo pačiu reikia nepamiršti susipažinti su jau anksčiau atliktais darbais. Jie padės pamatyti, ko galima būtų tikėtis iš įmonės.

  • Visada gerai kai žmonės plačiau pasidomi, kokias tiksliai priemones naudos statybininkai. Taip, mediniai namai yra statomi iš medžio, tačiau kokių kitų priemonių gali reikėti?

  • Taip pat internete naudinga perskaityti kitų žmonių paliktus komentarus apie tam tikros įmonės veiklą. Jie padės susidaryti nuomonę, ar suteiktos  paslaugos buvo tokios, kokios žadama. Deja, pasitaiko atvejų, kad klientai negauna to už ką sumoką.

Medinių namų privalumai

Mediniai namai pasirenkami dėl daugelio priežasčių. Kol vieni išskiria mažą kainą, tuo tarpu kiti teigia, kad jie yra ilgaamžiai, todėl labai vertinti. Žinoma, niekas negali nuneigti, kad mediniai namai atrodo labai gražiai, tad daugelis žmonių džiaugiasi ir estetiniu faktoriumi.

Galiausiai keliaujame link to, kad medinukai nėra lepūs, tad jiems nereikia jokios ypatingos priežiūros, kuri galėtų reikalauti labai daug laiko ar papildomų investicijų.

Medinių namų priežiūra

Mediniai namai turėtų būti perdažomi arba padengiami specialiu sluoksnių atspariu neigiamiems aplinkos veiksniams bent jau kartą kas kelerius metus. Darbas yra gana greitas ir paprastas, tačiau jeigu nenorite pats purvintis – rekomenduojame dažymo darbus palikti profesionalams.

Juolab, kai tik pamatote, kad medinukas jau nebėra toks gražus kaip buvo ir jo išvaizda yra kiek pakitusi – rekomenduojame kreiptis į stalius, kurų darbas yra spręsti tokio tipo problemas. Tuomet ir medinis namas tarnaus ne vieną šimtą metų.

Investuodami į medinius namus garantuosite, kad komforto lygis bus aukščiausias, o investicija labai nenuliūdins Jūsų piniginės. Mediniai namai savo kaina prieinami visiems, o nauda pranoksta išrankiausių poreikius.