Medžio plaušo plokštė – patraukliausia izoliacinė priemonė

medzio plauso plokste

Jeigu Jūsų namuose nuolatos drėgna ir vėsiuoju metų laiku jaučiate labai didelį diskomfortą – rekomenduojame pagalvoti apie izoliacines medžiagas, kurios gali pakelti Jūsų gyvenimo kokybę net kelis kartus. Medžio plaušo plokštė – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori gyventi šiltai ir jaukiai, tačiau tuo pačiu neleisti labai didelių pinigų į apšildymą. Juk dažniausiai pakanka apšildyti namus, kad gyvenimo kokybė pasikeistų kardinaliai ir tuo pačiu pavyktų išvengti didelių papildomų mokesčių.

Lyginant su kitomis namų apšildymo alternatyvomis – medžio plaušo plokštė yra itin giriamas ir daugelio žmonių labai mėgstamas pasirinkimas. Kadangi jas rekomenduojama ne tik specialistai, tačiau ir tie, kurie naudojasi paslaugomis – siūlome įvertinti pliusus ir pagerinti savo gyvenimo kokybę.

1. Medžio plaušo plokštė yra pigus pasirinkimas palyginus su kitomis alternatyvomis ir tuo pačiu su nauda, kuria galima džiaugtis pasirinkus šias plokštes.

2. Kadangi plokštės yra gana didelės – jų montavimas yra paprastas ir greitas. Nereikės gaišti daug laiko bandant tinkamai apkalti sienas arba fasadą.

3. Plokštės taip pat ir ilgalaikis pasirinkimas. Vieną kartą pašildžius namus – visą likusį gyvenimą galėsite sau visiškai nesukti galvos dėl namų ir tuo pačiu džiaugtis kur kas mažesnėmis sąskaitomis.

4. Plokštės apsaugo ne tik nuo šilimos išėjimo į lauką, tačiau tuo pačiu ir nuo drėgmės. Nuolatinė drėgmė namuose gali sukelti rimtas sveikatos problemas, tad rūpinkitės savimi

5. Galiausiai, plokštės labai puikiai tinka tuomet, kai reikia sulyginti sienas. Paprasčiausiai, prieš dažant paviršių būtinas sienų lyginimas, kad jos atrodytų puikiai ir tuo pačiu atliktų papildomas apsaugos funkcijas.

Medžio plaušo plokštė skirta ne tik fasadams, kaip daugelis žmonių galvoja, tačiau ir grindims bei net luboms. Kuo labiau apšildysite namus – tuo didesnė tikimybė, kad gyvenimas juose bus kur kas aukštesnio lygio.

Fasadų apšildymas plokštėmis

Jeigu Jūsų namų fasadas nėra papildomai apšildytas – tokiu atveju šildymo metu iš savo namų prarandate labai didelį kiekį šilumos energijos, kuri galėtų būti panaudojama sumažinant savo apšildymo išlaidas. Kalbėti apie tai, kad po renovacijos namuose yra kur kas šilčiau ir sąskaitos sumažėja net kelis kartus – neverta, kadangi tai ir taip puikiai žinoma ir aišku.

Daugelis žmonių džiaugiasi, kad apšildžius fasadą tuo pačiu pavyko atsikratyti ir labai nemalonios drėgmės namuose, kuri išties gadindavo gyvenimo kokybę.

Grindų apšildymas plokštėmis

Kuomet jau apšildėte sienas – laikas pradėti galvoti apie grindis, kurios taip pat praleidžia labai didelį kiekį naudingos šilumos. Per žemę į namus patenka šaltis, tad kartais kad ir kaip stengiatės apšildyti namus – paprasčiausiai nepavyksta. Vietoj grindinio šildymo kartais užtenka padengti jas plokštėmis, kad gyvenimo kokybė taptų kur kas geresne.

Lubų apšildymas plokštėmis

Galiausiai, galbūt ne pats svarbiausia, tačiau vistiek reikalingas yra lubų apšildymas. Tiesa, jis bus naudingas tik tokiu atveju, jeigu Jūsų sodas taip pat yra sėkmingai sutvarkytas ir pro jį niekaip neišeis šiluma. Nėra tikslo tvarkyti lubų, jeigu stogas vis dar netvarkingas.