Metaliniai laiptai: kokie mitai yra populiariausi?

metaliniai laiptai

metaliniai laiptaiJei jūsų namams prireikė metalinių laiptų gamyba, tokiu atveju turite daug įvairių pasirinkimų, o vienu iš jų gali tapti metaliniai laiptai. Tačiau nesunku pastebėti ir tai, jog būtent šis gaminys siejamas su įvairiais mitais. Šį kartą turėsite puikią progą susipažinti su jais.

Metaliniai laiptai tinka tik rūsiams ar dirbtuvėms

Ypač plačiai yra paplitęs tas mitas, jog iš metalo pagaminti laiptai puikiai atrodyti gali tik dirbtuvėse ar rūsyje. Vis dėlto, nieko panašaus – metalinius laiptus verta montuoti ir savo namuose, ofisuose ar meno studijoje, jie atrodys puikiai tokio pobūvio erdvėse.

Metaliniai laiptai tinka tik modernaus stiliaus erdvėms

Pas metas paneigti ir dar vieną mitą, kuris teigia, kad metaliniai laiptai tinka tik modernaus stiliaus erdvėse. Gera žinia ta, kad toks teiginys – tikrų tikriausias mitas, kadangi  tikrai nepadarysite klaidos sumontavę metalinius laiptus ir klasikinio ar skandinaviško stiliaus erdvėje. Priešingai, jie ten atrodys tiesiog puikiai.

Metaliniai laiptai neatrodo taip solidžiai, kaip mediniai laiptai

Dar vienas mitas teigia, kad metaliniai laiptai neatrodo taip solidžiai, kaip, pavyzdžiui, mediniai laiptai. Tačiau tokią nuomonę paneigti nesunku – šiandien galite rinktis įvairių formų bei dizainų metalinius laiptus, todėl tikrai rasite ir tokius, kurie atrodys itin solidžiai.

Metaliniai laiptai netinka tuo atveju, jei vertinate natūralumą

Įprasta sakyti, kad mediniai laiptai yra pats geriausias pasirinkimas tiems žmonėms, kurie vertina natūralumą ir savo namuose nori turėti kuo daugiau daiktų bei baldų, pagamintų iš natūralių medžiagų. Tačiau mediniai laiptai tikrai nėra vienintelis natūralus pasirinkimas – metaliniai laiptai taip pat puikiai tinka, juk metalas – viena natūraliausių žaliavų.

Metaliniai laiptai neturi jokių išskirtinių savybių

Faktas, kad metaliniai laiptai neturi jokių išskirtinių savybių, yra ne kas kita, kaip tik dar vienas mitas. Metaliniai laiptai iš tiesų turi ypatingų savybių, kuriomis negali pasigirti jokios kitos rūšies metaliniai laiptai, pavyzdžiui, jie suteikia erdvei ypatingo lengvumo.  Pats metalinis laiptų karkasas kaina pasižymi savo unikalumu. Taigi, būtent dėl šios priežasties, jie puikiai tinka tiems, kurie mėgsta minimalizmą ir nori išsaugoti kuo daugiau erdvės.