Paieškoje – vyriški laikrodžiai. Kaip išsirinkti?

Sunku būtų rasti vyrą, kuris neturėtų laikrodžio. Pirmuosius juos jau gauname dovanų paauglystėje. Vėliau studentų laikais norime šiek tiek rimčiau atrodančio, o suaugus ir pasinėrus į tą rimtą suaugusių pasaulį – išlieka noras turėti patį geriausią bei stilingiausią aksesuarą ant rankos. Vyriški laikrodžiai yra lyg vizitinė kortelė, kuri tiek daug pasako apie jį nešiojančią asmenybę, jo stilių ar net savybės. Dažnai laikrodis tampa gera dovana. Nors kiekvienas vyras daug mieliau jį pats išsirinktų. Ypač dabar, kai tiek daug pasiūloje skirtingų gamintojų ir stilistikų laikrodžių geromis kainomis. Laikrodžio patvarumas ir kokybė – tai pagrindinės savybės, į kurias reikalinga atkreipti dėmesį renkantis šį svarbų aksesuarą.

Pradėjus vyriško laikrodžio paieškas gali imti suktis galva tiesioginio žodžio prasme. Pasiūla – milžiniška, todėl patariame iš anksto nuspręsti, kokie laikrodžio reikalavimai Jums yra prioritetiniai. Itin kokybiški bei vardinių firmų vyriški laikrodžiai gali kainuoti ne vieną šimtą eurų. Tad šiuo klausimu taip pat būkite budrūs ir nutarkite, kokią sumą galite skirti laikrodžio įsigijimui. Mokant daugiau gausite ir patvaresnį įrenginį, kurio ilgesnį laiką neteks nešti pas laikrodininką, jo detalės tarnaus ilgiau, dirželis ar metalinė apyrankė bus atsparesnė kasdieniam naudojimui, tikslumas – garantuotas. Tad vyriški laikrodžiai gali būti puiki investicija. Geriau turėti kelis, bet kokybiškus aksesuarus ant rankos, nei visą galybę pigių laikrodžių.

Renkantis laikrodį atkreipkite dėmesį į jo mechanizmą. Tie, kurie nori laikrodžio su dirželiu – juodos spalvos jis visada bus praktiškiausias ir geriausiai pritaikomas bei puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Praktiški yra ir tie vyriški laikrodžiai, kurie pagaminti iš nerūdijančio plieno, baltojo aukso ir platinos su metaline apyranke. Žinoma, būkite tikri, ar aksesuaras tiks Jums prie aprangos bei drabužių stilistikos. Jeigu mėgstame laisvą ar net sportinį stilių, tikrai nepadoriai atrodysite išsirinkę klasikinį vyrišką laikrodį. Arba prie elegantiško dalykinio kostiumo pasirinkę sportinį aksesuarą ant rankos. Tarkim, jei turite nedidelį riešą, nesirinkite didelės apimties laikrodžio, nes atrodysite mažų mažiausiai juokingai. Taisyklių yra, bet kliaukitės ir savo nuojauta bei norais. Taisyklėms visada galimos interpretacijos.