Paskolos dabar neturėtų ieškoti menkas pajamas gaunantys asmenys

paskolos

paskolosLietuvoje gyvenantiems asmenims darosi vis sunkiau sudurti galą su galu ir tai labiausiai akcentuojama kuomet kalba pasisuka apie regionuose, o ne sostinėje gyvenančius piliečius. Tais atvejais, kuomet sunku patenkinti būtiniausius poreikius, dauguma pradeda ieškoti paskolos. Kaip bebūtų gaila, tačiau daugelis asmenų paskolas renkasi neįvertinę savo galimybių. Tai matoma iš kreditorių pateikiamų ataskaitų Lietuvos bankui. Aiškiai matoma, kad didžioji dalis asmenų negauna paskolų, o tai reiškia, kad itin didelė dalis jų neima ne dėl to, kad nereikia, o dėl to, jog žino, kad niekas jų neišduos pajamų negaunantiems žmonėms. Jeigu jūs bandote kažkokias iškilusias bėdas spręsti imdami paskolas, tai bent jau tai darykite kiek atsakingiau.

Paskolos tikrai nepadeda spręsti problemų tiems, kurie jau vėluoja grąžinti skolas.

Ypač dažnai galima matyti kreditorių pasiūlymus perkelti įsiskolinimus pas juos, tačiau tokia privilegija pasinaudoti gali ne visi vartotojai. Kreditoriai kreipiasi į tuos, kurie turi nemažai skolų, tačiau jas grąžina pagal numatytas sąlygas. Jeigu asmuo turi paėmęs ne vieną greitą kreditą, tačiau jų laiku negrąžina, tai tuomet jis ilgam pakeičia savo kredito istoriją ir reitingą. Jie tampa neigiamais. Kiekvienas uždelstas mokėjimas ne tik padidina problemas, bet ir sukelia problemų tiems, kurie planuoja ateityje imti būsto ar verslo paskolas.

Būtina žinoti, kad kreditoriai perima skolas tik tais atvejais, jeigu asmenys nėra prasiskolinę ir vėluojantys. Tai dažniausiai taikoma tiems, kurie tiesiog nori lengviau grąžinti skolas sumažindami įmokas refinansavimo būdu.

Visos paskolos nuo šiol išduodamos pagal įstatymų numatytą tvarką, o viską stebi Lietuvos bankas.

Paprastai kalbant, didžioji dalis kreditorių vengia rizikuoti skolindami pinigus neaiškiems asmenims, nes tai draudžia įstatymai, kurie numato ir bausmes. Įdomiausia tai, kad neatsakingai paskolos išduodamos vis rečiau dėl to, kad visas bendroves stebi Lietuvos bankas, kuris yra paskirtoji priežiūros institucija, nagrinėjanti tiek visus ginčus, tiek ir atliekantis vidinius kredito įstaigų veiklos tyrimus. Lietuvos bankas nustato ir baudų dydžius, o taip pat sprendžia kada atimamos licencijos verstis skolinimo veikla. Paskolos gauti nesitikėkite, jeigu negalėsite jos grąžinti – kreditoriai tikrai nerizikuos.