Paskolos nuo 18 metų išduodamo tik po griežtos patikros

greitieji kreditai

greitieji kreditaiJeigu dvejojate ar verta bandyti skolintis internetu, tai pirmiau įvertinkite savo situaciją, o geriausia būtų pradėti nuo amžiaus. Greitos paskolos nuo 18 metų jaunuoliams šiuo metu siūlomos ne visur – daug dažniau bendrovės pasirenka didesnę amžiaus ribą. Tai reiškia, kad dauguma kreditorių nusprendžia skolinti pinigus tik tiems, kurie yra vyresni nei 18 metų. Taip yra dėl to, kad jauno amžiaus žmonės savarankišką gyvenimą pradeda ne iškart kai sulaukia pilnametystės. Dauguma pajamas gauti pradeda tik baigus mokyklą ar studijas. Būtent dėl pajamų trūkumo ir negalima skolinti tokiems asmenims – tai neleidžia įstatymai bei įsigaliojusi tvarka.

Šiuo metu kreditoriai yra reguliuojami – jiems nurodoma kas gali gauti paskolas, o kam jų išduoti nevalia. 18 metų jaunuoliai yra dažniausiai pasitaikantys klientai, kurių kredito paraiškos yra atmetamos. Kaip minėjome, tos paraiškos atmetamos dėl to, kad retas 18 metų asmuo gauna pajamas, kurios būtų priskiriamos prie tvarių. Kliento mokumo vertinimo nuostatose aiškiai apibrėžiama tvarių pajamų sąvoka. Ji reiškia, kad asmuo turi gauti darbo užmokestį arba kitas nuolatines pajams ne iš pašalpų ar kitų šaltinių.

Be nuolatinių pajamų kreditoriai tikrina ir kreditingumą, kuris parodo kliento skolinimosi galimybes. Trumpai tariant, jeigu kreditingumas yra neigiamas, tai net ir vyresnis nei 18 metų asmuo negaus paskolos. Kreditingumas priklauso nuo to, kiek asmuo turi finansinių įsipareigojimų. Taip pat jam įtaką daro ir įsipareigojimų vykdymo ypatumai. Logiška, kad jeigu jūs turite daug skolų, kurių nesate gražinę, tai tada jūsų kredito reitingas bus itin prastas.

Taip pat reikia paminėti, kad kreditoriai tikrina ne tik mokumą bei kreditingumą – jie tikrina ir informaciją skolininkų sąrašuose bei kitose duomenų bazėse. Kreditoriams privalu įsitikinti ar klientas, pateikęs kredito paraišką, yra veiksnus. Jeigu asmuo nėra veiksnus ar jo veiksnumas apribotas įstatymų numatyta tvarka, tai jis negalės gauti paskolos. Įrašai skolininkų sąrašuose tikrinami visada – kai klientas pateikia paraišką, kreditorius iškart patikrina ar jis nėra prasiskolinęs, o jeigu yra, tai iškart nutraukia paraiškos nagrinėjimo procedūrą ir ją tiesiog atmeta.