Patarimai, kurie padės sustiprinanti nagus

manikiuras

manikiuras

Jeigu norite turėti stiprius nagučius, kurie būtų ilgi – nebūtina jų prisiauginti. Žinoma, tai gana populiari galimybė, kadangi priauginti nagai tikrai atrodo labai tvirti ir gražūs. Tačiau groziobaze.lt dalinasi patarimais, kaip antram gyvenimui galima prikelti nagučius be labai didelių pastangų.

Juolab, daugelį priemonių mes turime namuose. Suprantama, kad manikiūras turi būti atliekamas pas profesionalus, kai tuo tarpu namų stiprinimo priemonės gali būti išbandomos ir namuose. Svarbiausia rasti tai, kas konkrečiai Jums labiausiai tinka.

Jeigu norite, kad padarytas manikiūras kuo ilgesnį laiko tarpą iškiltų gražus – tokiu atveju namuose būtinai naudokite specialias pirštines, kurios padeda ilgą laiką nagučius išlaikyti gražus. Ypač tuomet, kai dirbate virtuvėje. Vanduo dažniausiai gadina nagučius, o jeigu jis dar maišytas su chemikalais. Pirštinės padės išvengti susilpnėjusių nagų. Taip pat, maitinamasis kremas – tai puiki galimybė tiems, kurie nori nagučius kuo ilgesnį laiką išlaikyti gražesnius. Maitinkite ne tik rankas, tačiau ir nagus. Pasitarkite su savo kosmetologe, kuri pasakys, kokios priemonės Jums yra tinkamiausios.

Kalbant apie natūralias priemones, verta paminėti alyvuogių aliejų, kuris padeda suminkštinti odeles, kurias vėliau kur kas paprasčiau nukarpyti. Žinoma, papildomai galima išskirti, kad alyvuogių aliejus maitina nagus, tad tai puiki priemonė, kurią mes jums labai rekomenduojame. Taip pat puikiai tiks ir šiltos alyvuogių aliejaus vonelės, kurios paskatina nagus geriau augti, gauti visas reikalingas vitaminus ir medžiagas. Lygiai taip pat veikia ir citrinos žievelė, kuri taip pat papildo nagus visomis reikalingomis medžiagomis. O kuo nagai geriau „jaučiasi“ – tuo jie ir gražiau atrodo.

Žinoma, paprasčiausios šiltos vonelės labai teigiamai veikia nagus ir jeigu norite būti ramus, kad nagai atrodys puikiai – tokiu atveju rekomenduojame išbandyti šiltas voneles. Nepamirškite, kad manikiūras reikalingas ne tik rankų, tačiau ir kojų nagams. Daugelis žmonių paprasčiausiai pamiršta kojų nagučius ir nesuteikia jiems tiek dėmesio, kiek jie yra verti. Tokiu atveju geriausia kreiptis į specialistus, kurie padės sutvarkyti nagučius.