Renginių organizatoriai: nuo  ko priklauso jų paslaugų kaina?

renginiu organizatoriai

Renginių organizatoriai  – vis labiau populiarėjanti  sritis. Na, o tai reiškia tik viena –  kuo ji populiaresnė, tuo svarbiau apie ją žinoti kuo daugiau. Vienas su šia  sritimi susijusių dalykų, kurį taip pat būtina gerai išmanyti, yra toks: nuo ko priklauso šios srities specialistų paslaugos kaina? Yra ne vienas veiksnys ir  visus juos aptarsime šį kartą.

renginiu organizatoriai

Renginio pobūdis

Kaip žinia, renginiai gali būti patys įvairiausi: pradedant sporto varžybomis ir užbaigiant  maža šeimos švente, pradedant koncertu ir užbaigiant parodos ar restorano atidarymu, nesvarbu, koks renginys bebūtų, kaip matyti, skiriasi jų pobūdžiai. Nesunku pastebėti, kad  kiekvieno renginio specifika yra vis kitokia, maža to, vienoks renginys reikalauja didesnio, kitas – mažesnis pasiruošimo. Savaime suprantama, dėl visų šių dalykų, tiesiogiai susijusių su renginio pobūdžiu, priklauso  ir renginio kaina, todėl drąsiai galima teigti, kad renginio pobūdis ir yra vienas iš tų veiksnių,  nuo kurio priklauso, kiek kainuos paslauga, kurią teikia renginių organizatoriai.

Renginio trukmė

Dar vienas taip pat ne ką  mažiau svarbus veiksnys yra renginio trukmė. Yra renginių, kurių trukmė  vos kelios valandos  (pavyzdžiui,  parodos atidarymas), taip pat netrūksta ir tokių renginių, kurių trukmė gali siekti net kelias paras (didelė šeimos šventė arba kelių dienų muzikinis festivalis). Nesunku pastebėti, jog kuo ilgesnė yra renginio trukmė, tuo daugiau kainuos renginių organizatoriaus teikiama paslauga. Kita vertus, jei renginys truks kelias paras, galima tikėtis ir to, kad kaina bus sutartinė.

Atstumas

Renginys  vyksta viename mieste, tuo tarpu, renginių organizatorius gyvena kitame mieste. Tai – labai dažnas scenarijus. Būtent tokiais atvejais paslaugos kaina šiek tiek didėja. Koks bus  jos padidėjimas, priklauso nuo to, kelionių išlaidų.

Na o pabaigai belieka tik pridurti, kad kiekviena situacija yra individuali, todėl veiksnių, nuo kurių priklauso šios paslaugos kainos dydis, gali būti ir daugiau; pačiais pagrindiniais išlieka: renginio pobūdis, trukmė bei atstumas.

Parašykite komentarą