Roletai: piežastys įsigyti ir tipai išsirinkti

Galvojate, kad visai gerai būtų suteikti daugiau jaukumo savo namams, todėl ieškote kažko paprasto, bet kartu ir praktiško? Pro jūsų langus veržiasi saulės spinduliai, kurie kartais džiugina, tačiau po kiek laiko namuose pasidaro pernelyg tvanku? Roletai šioje situacijoje yra pats geriausias sprendimas.

Veiksniai, kurie dažniausiai paskatina įsigyti roletus yra tokie:

  • Varginanti, ryški saulės šviesa. Toks reiškinys trukdo susikaupti, atlikti paprastus namų ruošos darbus, skaityti ar tiesiog žiūrėti televizorių arba dirbti kompiuteriu.
  • Karščiui patenkant į namus, kambariuose pasidaro tvanku ir pernelyg karšta, dėl per didelio kiekio saulės spindulių patenkančių į namų vidų.
  • Kai norisi daugiau privatumo, nesmagiai jaučiantis praeiviams ar kaimynams stebint ką jūs veikiate.
  • Sukurti jaukią atmosferą namuose. Roletai šiuo metu yra labai madingas ir šiuolaikiškas pasirinkimas, todėl papuošę savo namų langus roletais, kurie tinka visuose kambariuose ir prisitaiko prie labai įvairaus interjero, sukursite jaukumą savo namuose.
  • Erdvės stoka. Nedideliuose kambariuose nepatartina kabinti ilgų užuolaidų, nes jos vizualiai sumažina kambarį, todėl roletai tokioje situacijoje yra bene geriausias pasirinkimas.

Jei jau apsisprendėte, kad savo langus dekoruosite roletais, jums taip pat reikėtų žinoti jų rūšis, ir pasirinkti sau tinkamiausius. Pagrindinės roletų rūšys yra šios:

  • Vadinamieji „Diena-naktis“ roletai. Jie yra gaminami iš dvigubo audinio, kurie puikiai prasilenkia vienas su kitu ir sukuria norimą privatumo ir tamsos efektą arba gali įsileisti šviesą į jūsų namus. Taip pat, galėsite stebėti, kas vyksta lauke, o iš ten jūsų niekas negalės matyti. Tai vienas iš populiariausių roletų tipų šiuo metu.
  • Klasikiniai roletai. Lengva priežiūra, valdymas ir nesudėtingas montavimas. Jie kartais yra netgi derinami su užuolaidomis.
  • Roletai nuo karščio. Specialūs roletai, kurių išorinė pusė skiriasi nuo esančios viduje, dėl šios funkcijos yra visiškai nepraleidžiami saulės spinduliai ir dienos metu galima sukurti aklinos tamsos efektą.
  • Ritininiai roletai. Primena užuolaidas, tačiau yra prigludę prie lango, puikiai tinka tiek norint įsileisti daugiau saulės, tiek pasislėpti nuo jos. Lengvai reguliuojasi ir yra gaminami iš įvairiausių audinių.

Parašykite komentarą