Šimtadieniui skirtos suknelės: kai norisi kvepėti suaugusia

Pavasaris kvepia ne tik gėlėmis, tačiau ir nesibaigiančiais mokslo metais. Viena iš pirmųjų švenčių, kuri signalizuoja, kad mokslo metai jau eina į pabaigą – šimtadienis. Tai diena, kuri nurodo, jog iki egzaminų liko lygiai šimtas dienų, tad laikas pradėti ruoštis.

Žinoma, su šimtadieniu ateina ne tik atsakomybė, tačiau taip pat ir pramogos. Na, bent jau tą dieną. Tai puikus laikas pasibūti su bendraklasiais ir smagiai praleisti laiką, pasipuošti. Merginoms labai aktualios šimtadieniui skirtos suknelės, kurios padeda atrodyti puikiai, žinoma, tuo pačiu leidžia puikiai jaustis. Pradėjusi ieškoti suknelės pamatysite, kad egzistuoja ypač plati pasiūla. Rasti labiausiai tinkamą gali būti sudėtinga, kadangi ne visi žino – kokie paieškos kriterijai yra svarbiausi.

Mūsų straipsnis – pagalba, kad susirasti geriausią šimtadieniui skirtą suknelę būtų paprasta.

Tinkamo ilgio pasirinkimas

Šimtadieniui skirtos suknelės jau gali būti šiek tiek seksualios, kadangi jas dėvės suaugusios merginos. Tačiau seksualumas neturi būti vulgarus, nepamirškite kokia proga puošiatės. Seksualumą galima skleisti per atvirą nugarą, pečius bei ilgį. Labai trumpos suknelės nėra, šiuo atveju, gers pasirinkimas, kadangi su jomis atrodysite vulgariai. Jau geriau ilgesnės, tačiau tokios, kurios turi didesnes iškirptes.

Spalviniai niuansai

Taip pat reikia apgalvoti ir spalvinius niuansus. Nors dažniausiai pasirenkamos pastelinių spalvų suknelės, tačiau per išleistuves jau galima rintis drąsesnius atspalvius. Puikiai tiks ne tik ryškūs, tačiau ir juoda suknelė, kurią vėliau galėsite dėvėti kitų progų metu. Kai kurios merginos išdrįsta ateiti ir su baltomis suknelėmis. Tai nėra blogas pasirinkimas, tačiau tokiu atveju rinkitės paprastesnio modelio, trumpas sukneles, kad pavyktų neatrodyti kaip nuotakai. Baltos suknelės gali atrodyti vasariškai.

Medžiaga

Suknelės kritimas ir stovėsena labai dažnai priklauso nuo medžiagos iš kurios ji yra pagaminta. Deja, sintetiniai audiniai labai prastai atrodo ir puikiai matyti, kad jie tokie. Jeigu norite jaustis rami, kad suknelė atrodys gražiai – tokiu atveju siūlome rinktis natūralaus audinio sukneles, kurios ne ti labai gražiai priglunda, tačiau tuo pačiu pabrėžia kūno linijas, padeda puikiai atrodyti, žinoma, maloniai glunda prie odos ir nealergizuoja jos.

Kaina

Šimtadienis yra graži šventė, tačiau tai tikrai nereiškia, kad reikia skirti dideles investicijas siekiant atrodyti puikiai. Sutaupyti galite pirkdami internetu.

Leiskite sau šimtadienio proga atrodyti puikiai. Stebinti ne tik save, tačiau tuo pačiu ir artimuosius, kurie nori matyti laimingą mylimą žmogų. Suprantama, kad galbūt suknelė gali atrodyti tik drabužis, svarbiausia – jausena. Tačiau dažnai gražus drabužis suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, padeda geriau jaustis ir tuo pačiu paprasčiausia šimtadienio šventė tampa ypatinga, labai maloni ir tuo pačiu jauki. Kartais reikia tiek mažai, kad šimtadieniui skirtos suknelės taptų svarbiausi šventės akcentai.