Strijų gydymas. Frakcinis lazeris

strijų gydymas

strijų gydymasStrijos – tai odos pažeidimai, dėl kurių kenčia daugybė moterų. Tai tarsi siauručiai kitos spalvos odos ruoželiai, darkantys odos paviršių. O atsiranda sutrūkinėjus odos skaiduloms ir formuojasi paprastai tose vietose, kur oda yra labiausiai tempiama, pavyzdžiui, dėl spartaus augimo. Kad strijos keltų kuo mažiau problemų, geriausia jų iš viso išvengti atitinkamai prižiūrint odą. Tačiau tai praktiškai neįmanoma. Ši problema vargina daugelį moterų ir kuo toliau, tuo ankstesniame amžiuje. O įsisenėjusias strijas gydyti labai sunku, vėlgi praktiškai neįmanoma. Naudojant įvairias priemones, galima pasiekti, kad jos būtų ne tokios ryškios ir mažiau pastebimos.

Todėl strijų gydymas turėtų būti pradėtas kuo anksčiau, kol jos dar labai šviežios. Tam naudojama daugybė įvairių būdų, nuo liaudiškų priemonių – odos šveitimo ar trynimo įvairiais aliejais – iki moderniausių technologijų. Mūsų laikais spręsti šią problemą pasitelkiamos naujausios priemonės ir moksliniai metodai. Kuriami įvairūs prietaisai, kurių pagalba odai iš tiesų efektyviai padedama. Vienas tokių – tai frakcinis lazeris, kurio pagalba atliekama labai efektyvi procedūra, gydant strijas pilvo, krūtinės, rankų, sėdmenų ar šlaunų srityse.

Frakcinis lazeris veikia pagal patentuotą technologiją. Lazerio spindulys skverbiasi gilyn į odą, priklausomai nuo sprendžiamos odos problemos, todėl kiekvieną kartą jis veikia tam tikras vietas ir tik tam tikrame gylyje bei tam tikru stiprumu. Šios procedūros metu tartum sukuriama tūkstančiai statmenų mikroskopinių stulpelių. Tai ypač teigiamai veikia odą ir stimuliuoja kolageno gamybą. Dėl to susidaro kiti naujų ląstelių stulpeliai, jie užpildo pažeistą odos plotą ir toje vietoje strija mažėja.

Tokiai procedūrai būtinas minimalus išankstinis pasiruošimas. Mėnesį prieš procedūrą negalima kaitintis saulėje ar soliariumuose ir naudoti jokių odos įdegio priemonių. Ateinant į procedūrą, oda turi būti švari ir neištepta kosmetinėmis priemonėmis.

Procedūra, atliekama frakciniu lazeriu, yra neskausminga, nors kartais gali minimaliai paskaudėti. Po šios procedūros smulkios strijos išnyksta visai, įsisenėjusios ir gilios – pasidaro blyškesnės ir ne tokios ryškios, apskritai oda gydomose vietose tampa lygesnė ir atrodo sveikiau. Aplinkui gydomą vietą oda nepažeidžiama, o gydytos vietos iš karto po procedūros gali parausti ir patinti, tačiau visa tai savaime praeina. Norint pasiekti tinkamą efektą, procedūrą reikėtų pakartoti keletą kartų.

 

Parašykite komentarą