Sustabdyti laiką su hialurono rūgšties injekcijomis

Natūralu, kad bėgant laikui keičiasi mūsų išvaizdą. Oda praranda stangrumą, švytėjimą, pasikeičia mūsų išvaizdą. Dauguma moterų ir vyrų stengiasi įvairiais būdais pristabdyti šiuos procesus. Žinoma, vienas svarbiausių dalykų yra sveika gyvensena, subalansuota mityba ir fizinis aktyvumas. Kitas svarbus momentas – tinkama priežiūra. Vienas esminių dalykų norint išlaikyti odą gražią ir jaunatvišką, palaikyti tinkamą drėgmės balansą joje. Kad tai įgyvendinti, naudojame įvairius kremus, skirtus skirtingiems odos tipams. Dėka šiuolaikinių mokslo technologijų yra sukurtas vienas efektyviausiu būdų palaikyti drėgmę ir atkurti gražią odos išvaizdą ilgam laikui. Tai galima pasiekti pasitelkiant į pagalbą hialurono rūgšties injekcijos procedūrą.

Hialurono rūgšties sukuriamas stebuklas 

Jei pirma kartą susiduriate su šia sąvoka, susipažinkime, kas tai yra. Procedūros metu naudojama hialurono rūgštis yra natūrali organizmo sudedamoji dalis, kurios didžiausia koncentracija susidaro odoje. Tai viena iš svarbiausių tarpląstelinės sandaros sudedamųjų medžiagų.

Hialurono rūgšties pagrindinė savybė yra gebėjimas savyje išlaikyti didelį kiekį vandens. Ji išlaiko net tūkstantį kartų daugiau vandens negu jos pačios molekulinė masė. Dėl šios savybės hialurono rūgštis yra vienas svarbiausių elementų, užtikrinančių ilgalaikį odos drėkinimą.

Hialurono rūgšties injekcijos gali būti naudojamas skirtingoms veido sritims, rankų odai, kuri praranda stangrumą, drėgmę ir skaistumą, bei kaklo sričiai norint išlyginti susidarusias kaklo raukšles ar net formuoti žandikaulio liniją ar pakoreguoti lūpų kontūrus. 

Egzistuoja skirtingo poveikio hialurono rūgšties injekcijų, kurios leis jums pakoreguoti norimas sritis. 

Sveikos ir jaunatviškos odos atkūrimas haliurono rūgšties injekcijomis su Restylane užpildais

Šios procedūros metu naudojama plačiai ištobulinta technologija, stabilizuotos hialurono rūgšties raukšlių užpildas, kuris nesukelia jokių alergijų, o rezultatu galėsite džiaugtis iki 2 metų. Pasirinkus procedūrą su Restylane užpildais galėsite pakoreguoti nosies ir lūpų raukšles ar net suteikti lūpoms didesnę formą. Be drėgmės balanso atkūrimo bei raukšlių gylio sumažino, pasirinkus šią procedūra jūs taip pat galite padėti sumažinti aknės sukeltus randus, suteikti veidui, kaklui ir rankoms skaistumo ir pagerinti odos kokybę. 

Veido odos korekcijos su Aliaxin užpildais

Jei norite ne tik sudrėkinti ir suteikti skaistumo savo odai, rinkites hialurono rūgšties injekcijas su Aliaxin užpildais, tai padės atkurti prarastos odos tūrį, suteiks veido kontūrui paryškinimą. Aliaxin® SV – yra sprendimas, turintis ryškias užpildymo galimybes, kurios dėl savo  savybių gali koreguoti didelius tūrio trūkumus ir atkurti skruostikaulių bei smakro projekciją. Ši procedūra tinkama jums, jei Jūsų oda yra elastinga, bet jaučiate, kad tūrio trūkumą.

Rūpinkitės savo išvaizda ir pasitikėkite savimi kasdien. Daugiau apie šias ir kitas procedūras galite sužinoti užsukę į mūsų puslapį.