Nors kompiuterio monitoriaus naudojimas vietoje televizoriaus vis dažnesnis ypač jaunų žmonių gyvenime, vis tik be pastarojo dar retas įsivaizduoja savo gyvenimą. Na taip, daugelį televizijos kanalų galima žiūrėti tiesiog internetu, o jei ir ne, internetinių resursų kur pažiūrėti vieną ar kitą filmą, dominančią laidą, krepšinio ar futbolo rungtynes tikrai netrūksta. Tačiau mėgstantys kokybę, greitį ir patogumą būtinai savo namuose nori turėti ir televizorių – prekeiviai tą ypač pajunta artėjant krepšinio ar futbolo čempionatui ar beprasidedant olimpiadai. Malonumas stebėti savo mėgstamos komandos žaidimą per didelį televizorių su namų kino sistema greitai priverčia pamiršti apie galimybę tą patį daryti tiesiog nešiojamo kompiuterio monitoriuje.
Nusprendusiems įsigyti naują televizorių tenka atlikti nemažus namų darbus. Šiais laikais jų yra pačių įvairiausių, jie turi begales skirtingų funkcijų, skiriasi savo dydžiu ir raiška, dažnai sėkmingai tarnauja ir kaip kompiuterio monitoriai. Tad išsirinkti iš tokios gausybės tikrai nėra lengva. Pirmas darbas, kurį turėti atlikti būsimas televizoriaus pirkėjas, yra apsilankyti šiame puslapyje – https://www.b-a.eu/c1683/Televizoriai. Didelė ir puikiai žinoma internetinė parduotuvė siūlo šimtus skirtingų modelių televizorių, pateikia jų aprašymus ir techninius duomenis, leidžia išfiltruoti juos pagal kainą bei kitus parametrus. Tad apsibrėžus savo biudžetą, maždaug norimą ekrano bei kitus prioritetinius parametrus belieka nagrinėti dešimtis ar šimtus siūlomų variantų, skaityti jų specifikacijas, atsiliepimus, jeigu reikia – susiekti su parduotuvės konsultantu ir užduoti norimus klausimus. Dažniausiai po tokių namų darbų jau galima gana tiksliai žinoti, kurio būtent modelio televizoriaus jūs norite.
Jeigu esate fizinių parduotuvių mėgėjas, žinoma galima nuvažiuoti apžiūrėti jus dominančių modelių ir gyvai. Tiesa, perkant tiek televizorius, tiek kitą techniką, fizinės parduotuvės dažnai turi daugiau minusų nei pliusų. Jose paprastai eksponuojamas gerokai mažesnis pasirinkimas, konsultantai stengiasi įtikinti pirkti ne tokius populiarius modelius, užsigulėjusius parduotuvėje, o ir kainos daugeliu atveju yra ženkliai aukštesnės nei perkant internetu. Dar viena problema – tai transportavimas. Jeigu perkate didelį televizorių, nebūtinai lengvai jį sutalpinsite į savo automobilį, o atvežimas kainuoja papildomai. Tad turbūt geriausia yra internetu išsirinktus modelius tiesiog atvažiuoti apžiūrėti gyvai fizinėje parduotuvėje ir, grįžus namo, užsisakyti juos internetu.
Turint omenyje, jog internetinėje parduotuvėje turime kur kas didesnį pasirinkimą ir patogiai pateiktus skirtingų modelių aprašymus, patogus pristatymas į namus kainuoja vos kelis eurus, o ir pati kaina dažniausiai būna ženkliai mažesnė nei fizinėse parduotuvėse, nieko keisto, jog telikas dažniausiai būtent internetu ir geriausia pirkti. Žinoma, tai turi ir šiokį tokį minusą – jūsų išsirinktas modelis nuotraukose gali sudaryti kiek kitokį įspūdį nei realybėje. Tačiau dažniausia to priežastis – tiesiog per mažos pastangos įsivaizduoti kaip televizorius atrodys realybėje, ypač vertinant jo dydį. Tad jūsų namų darbai perkant televizorių internetu tikrai yra svarbūs.