Transporto kontrolės programos nauda

Kiekvienai logistikos srityje dirbančiai kompanijai, transporto valdymo sistemos tai ne tik būdas optimizuoti veiką, bet ir galimybė pasiekti geresnius rezultatus įvairiose veiklos srityse, tokios kaip klientų aptarnavimas, procesų valdymas ir kt. Todėl prieš renkantis tinkamą sistemą, reikia gerai suprasti kokias funkcijas ji atliks, ir kokių rezultatų galima tikėtis. Štai bent kelios naudos, kurias gali užtikrinti kokybiškas transporto valdymas:

  1. Pervežimų kaštų mažinimas – neabejotinai viena svarbiausių transporto valdymo sistemų suteikiamų naudų. Ji pasiekiama dėka optimizuotų procesų ir greitos duomenų analizė. Sistemos pagalba galima pasirinkti ekonomiškiausius sprendimus, išnaudojant sukauptis duomenis.
  2. Galimybė stebėti transportą realiu laiku. To dėka galima tiksliau prognozuoti krovinių paėmimo ir pristatymo laikus ir visada būti informuotam apie krovinio būvimo vietą. Tai padeda taip pat dėliotis greičiausius maršrutus.
  3. Pagerėjęs klientų aptarnavimas. Transporto valdymo sistemų pagalba, klientų aptarnavimas yra pakeliamas į aukštesnį lygį. Pastovi krovinių kontrolė ir galimybė suteikti tikslią informaciją užsakovui, leidžia palaikyti glaudesnius ryšius. Be to sistemos suteikia klientams prieigą prie tam tikrų duomenų ir funkcijų, kurios palengviną komunikaciją ir leidžia savarankiškai atlikinėti u-sakymų būsenų stebėjimą, išsirašinėti sąskaitas ir kitus reikalingus dokumentus.
  4. Efektyvesnis ir produktyvesnis sandėlio darbas. Tai irgi yra labai svarbi logistikos sritis, ypač kai srautai atvykstančių ir išvykstančių krovinių yra ganėtinai dideli. Transporto valdymo sistemos suderinimas su sandėlio valdymo įrankiais, padeda dar efektyviau atlikinėti visas operacijas, stebėti prekių srautus, planuoti atvykimo ir išvykimo laikus.
  5. Tiekimo grandies tobulinimas. Galimybė kontroliuoti vairuotojus, transporto priemones ir kitus susijusius procesu, leidžia efektyviau dirbti su tiekėjais ir sumažinti visus galimus nesklandumus. Duomenų apdorojimo greitis ir daugybė patogių ataskaitų, leidžia būti vienu žingsniu priekyje, nes dirbant be transporto valdymo sistemų.