Veido valymas – ką būtina žinoti

Veido valymas

Veidas yra svarbus kiekvienam. Visi nori pirmiausia gražiai atrodyti, o jei veidas bus nesveikos išvaizdos, pavargęs, tai tikrai nei vienam nesuteiks grožio. Svarbu yra tinkamai prižiūrėti veido odą. Reikėtų naudoti ne tik tinkančią bei kokybišką kosmetiką, bet ir tinkamai rūpintis oda. Veido valymas šiandieną populiarus. Daugelis pasirenka šias procedūras, rezultatas – skaistesnė oda. Veido valymo metu išvalomi gilesni spuogai. Kartą į savaitę (ar kelis kartus) galite šveisti veidą namų sąlygomis (daryti pilingą), tačiau tai neprilygsta veido valymo procedūrai, kurią gali atlikti tik specialistai.

Kaip daromas mechaninis veido valymas?

Daugelis turbūt ne tik žino, kaip tai daroma, bet ir yra patyrę. Mechaninis veido valymas užtrunka maždaug pusantros valandos. Procedūra yra gana efektyvi, daugelis ją pasirenka. Veido oda nuprausiama ir nušveičiama, po to, vyksta garinimas. Šveitimo metu pašalinamos odos ląstelės, kurios yra negyvos. Garinama tam, kad atsivertų sporos. Į paviršių iškyla susikaupusios medžiagos, jos gali būti gautos iš aplinkos. Garinimui naudojamas kompresas, parenkamos tam skirtos priemonės. Oda išbrinksta, o tada jau galima spausti spuogus. Kai kurie spuogai yra ne paviršiuje, o giliai. Savarankiškai namų sąlygomis juos būtų ne tik sudėtinga tinkamai išspausti, bet ir pavojinga. Galite užkrėsti, jei rankos nepakankamai dezinfekuotos. Procedūros metu (kada oda išgarinta, išbrinkusi), taip pat, išspaudžiami komedonai ir ir inkštirai. Atlikus visus šiuos veiksmus reikia veido odą nuraminti. Tam naudojamos raminančios kaukės, kurios yra specialiai tam skirtos. Poros susitraukia, oda nusiramina. Sekantis žingsnis, veido masažas, naudojamas specialus kremas. Nerekomenduojama rinktis priemonių, kurios būtų parfumuotos, turėtų stiprų kvapą. Masažo metu reikia naudoti kremą, kuris ramintų odą. Veido masažas paskutinis žingsnis, mechaninis veido valymas atliktas. Jums belieka džiaugtis puikiais rezultatais, kurie matomi iš karto. Jums pakaks atlikti vieną procedūra, kad pamatytumėte, jog jūsų veido oda nušvito, tapo skaistesne.
Kiekvienas žmogus yra patrauklus, jei jo veido oda sveika, lygi ir švytinti. Tuo pasirūpinti privalo ne tik kiekviena moteris, apie gražią veido odą turėtų nepamiršti ir vyrai. Veido valymo procedūra gali būti mechaninė arba rūgštinė. Tai švelnina veido odą, daro ją elastingesnę. Rūgštinis veido valymas atliekamas naudojant rūgštis, kaip ir pasako pats pavadinimas. Procedūros metu atstatomas veido odos mikroreljefas. Vaisinės rūgštys padeda atnaujinti odą. Veido valymas – tai gražios, švelnios, skaisčios ir sveikos odos paslaptis.

Daugiau informacijos apie veido valymą rasite čia.