Vestuviniai žiedai: kaip pasirinkti, kad netektų gailėtis

Artėja vestuvės? Tokiu atveju pats laikas pradėti pasirūpinti žiedais. Tai klasikiniai juvelyriniai dirbiniai. Nesvarbu – ieškosite žiedų drauge, ar eisite apsipirkti vieni, šis išsamus vadovas padės rasti tobulą sužadėtuvių žiedą savo antrajai pusei.

Apibrėžkite savo biudžetą.

Juvelyriniai dirbiniai, kaip vestuviniai žiedai, yra nemaža, tačiau amžina investicija, kuriai nereikėtų taupyti. Tuo pačiu žiedams neverta išleisti daugiau, nei leidžia Jūsų finansinė situacija. Todėl drauge su antra puse aptarkite biudžetą ir nutarkite, kiek norite ir galite išleisti šiam pirkiniui. Galite būti ramūs: dabartinė vestuvinių žiedų pasiūla praktiškai neribota, todėl tikrai rasite kokybišką ir estetišką variantą bet kokiam biudžetui!

Pasirinkite tinkamą žiedo dydį.

Ne paslaptis, kad vestuviniai žiedai yra tokie juvelyriniai dirbiniai, kurių dydis turi būti kruopščiai atitaikytas. Tai nebus sunku, jeigu antra pusė jau nešioja sužadėtuvių žiedą. Tuo tarpu jeigu reikia iš naujo prisiminti dydį, pasinaudokite viena iš daugybės internetinių instrukcijų arba kreipkitės į specialistą, kuris užtikrins, kad žiedas puikiai atitiks piršto dydį.

Pasirinkite stilių, kurį mylėsite amžinai.

Vestuviniai žiedai yra juvelyriniai dirbiniai, kurie idealiu atveju lydės Jus visą gyvenimą. Dėl šios priežasties rekomenduojama stilių apgalvoti iki smulkmenų. Ar norite, kad Jūsų vestuvių žiedą puoštų brangieji akmenys (deimantai, rubinai, safyrai ir kt.)? Kokia žiedo forma Jums artimiausia (klasikinė, moderni, ). Tai pat svarbu žinoti, koks karatų svoris turėtų būt ir kiti niuansai. 

Vestuviniai žiedai puikiai atrodo priderinti prie savo sužadėtuvių žiedo.

Jeigu siekiate harmonijos ir estetikos, patariama vestuvinį žiedą priderinti prie sužadėtuvių žiedo, kad šiuos būtų galima nešioti drauge. Tai ne tik atrodys prabangiai bei elegantiškai, bet ir simbolizuos dviejų žmonių meilės tęstinumą.

Nebijokite laužyti taisykles.

Galiausiai, nepamirškite, kad vestuvinis žiedas yra unikalaus, dviejų žmonių ryšio simbolis, todėl jis turi tikti būtent Jums ir geriausiai atspindėti Jūsų poros santykius. Vienos taisyklės, kaip reikėtų nešioti šį žiedą nėra. Tai juvelyriniai dirbiniai, kurių vertė yra sentimentali, todėl rinkdamiesi žiedą, klausykitės savo poreikių.