Vizitas rūbų parduotuvėje ne būtinai turi baigtis bankrotu

Maxima akcijos rūbams

Maxima akcijos rūbamsRūbai – vienas iš argumentų, kurį galima taikliai panaudoti diskusijoje „vyrai – iš Marso, moterys – iš Veneros“. Pastarieji, turėdami po porą komplektų drabužių, nesiskundžia, jog nėra ką apsirengti (na, nebent švarūs rūbai baigiasi…). Moterys, priešingai, prisikrovusios pilną spintą, nuolat skundžiasi dėl drabužių stygiaus ir vis suka galvą, kaip atnaujinti garderobą. Visiškai suprantama moteriška silpnybė, kai kuriais atvejais galinti atnešti ir naudą (pirmojo įspūdžio susidarymui apranga turi didelės reikšmės), tačiau labai jau nuostolinga…Tad, užuot ieškojus naujo rūbo, pirmiausia pravartu pasidomėti, kaip šią pirkinių grupę padaryti draugiškesnę piniginei. Pasufleruosime: Maxima akcijos rūbams taip pat turėtų nelikti nepastebėtos.

Investuokite į bazinius rūbus

Balti marškiniai, klasikinė suknelė, juodos tiesios kelnės, pieštuko formos sijonas, švarkas – baziniai drabužiai, prie kurių, derindami kitus rūbus ir aksesuarus, lengvai sukursite vis naują derinį, tinkantį tiek į darbą, tiek oficialesnei progai. Šiems rūbams pinigų negailėkite – ieškokite kokybės. Tuo tarpu palaidinę derinimui prie apatinės dalies, skarelę ar kitą aksesuarą galite pirkti ir prekybos centre: pasidomėkite, kokios šiuo metu siūlomos Maxima akcijos rūbams. Tai padaryti užtruks vos kelias minutes, jei užsuksite į www.raskakcija.lt.

Į išpardavimus eikite su konkrečiu pirkinių sąrašu

Išpardavimai – didžiausias pavojus jūsų piniginei: kai viskas taip pigu, visko ir norisi. Iš anksto nuspręskite, kuo konkrečiai norite papildyti savo garderobą (išpardavimai – idealiausias metas pirkti brangesnius bazinius rūbus), o į sau neaktualius pirkinius net nežiūrėkite (didelė pagunda „paslįsti“). Beje, skirtingai nei drabužių parduotuvės, skelbiančios sezoninius išpardavimus, Maxima akcijos rūbams siūlomos kur kas dažniau.

Neatsilikite nuo tautiečių – pirkite internetu

Šiais laikais sunku rasti žmogų, neišbandžiusį internetinio apsipirkimo, aprėpiančio visą pasaulį. Prisėdus prie kompiuterio, patogu palyginti kainas pas atskirus pardavėjus – jos gali skirtis net kelis kartus, tad nepagailėkite laiko pastarųjų analizei. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į siuntimo išlaidas – kai kurie pardavėjai siunčia nemokamai, kitų taikomas siuntimo mokestis pranoksta ir paties rūbo vertę. Aišku, radę internetinę parduotuvę su gausiu pigių rūbų asortimentu, privalote išlaikyti saiką ir sveiką protą: kritišku žvilgsniu išanalizuokite pateiktas rūbų nuotraukas, išmatavimus, jei yra – ir kitų pirkėjų atsiliepimus. Tai padės apsisaugoti nuo pavojaus įsigyti nekokybišką ir netinkantį daiktą.