3 priežastys, kodėl verta įsigyti šveicarišką laikrodį

Šveicariški laikrodžiai

Šveicariški laikrodžiaiŠveicariški laikrodžiai yra etalonas. Į juos lygiuojamasi, jų trokštama, jais žavimasi. Tai ne šiaip aksesuarai, ne šiaip prekės ženklai, ne šiaip apyrankės ir ciferblatai.

Žmonės, prieš įsigydami laikrodį, domisi, kokie vardai verti dėmesio. Produktai, kurių kilmės šalis yra Šveicarija, kelia pasitikėjimą – juk kiekvienas žino, kad laikrodis ir Šveicarija – nepriekaištingas derinys. O jei vis dar abejojate, kokį aksesuarą pasirinkti, pateikiame jums tris punktus, padėsiančius apsispręsti.

Šveicariški laikrodžiai – prestižas

Nesvarbu, kokią sumą ruošiatės skirti laikrodžiui, bet šveicariški šedevrai – prestižo reikalas. Jie, priklausomai nuo gamintojo, nebūtinai ištuština piniginę, nebūtinai įkainojami tūkstantinėmis sumomis. Juk iš laikrodžių tėvynės gauname ne tik „Rolex‘us“, tad neprivaloma būti milijonieriumi, kad riešą puoštų kokybiškas ir gražus aksesuaras.

Šveicariški laikrodžiai yra nuoroda į tai, kad savininkui svarbi kokybė. Tūkstančius kainuojantis daiktas be jokių abejonių yra reputacijos iškalba. Tačiau net ir pigesnės šveicariškos alternatyvos atrodo dailiai ir yra tikslaus laiko sinonimai. O jei palygintume, pavyzdžiui, šveicarišką „Claude bernard“ su kokiu pigiu kinišku gaminiu, laimėtojas paaiškėtų tuoj pat – pripažinto gamintojo produktas nugalėtų ne tik patvarumo, bet ir prestižo srityje.

Šveicariški laikrodžiai patraukliomis kainomis

Pinigus kiekvienas iš mūsų suvokiame savaip, bet laikrodžių rinkoje vyrauja kainų įvairovė, todėl pasirinkti gali ir tie, kurie ieško mažiausios kainos, ir tie, kurie stengiasi rinktis kokybę. Norime jus pradžiuginti – šveicariški laikrodžiai neprivalo būti itin brangūs. Tokio daikto neįsigysite už dešimt ar penkiolika eurų, tačiau kainų kategorijų labai daug.

Reikia paminėti ir tai, kad šveicarų kūriniais prekiaujama ne tik fizinėse parduotuvėse. Jie siūlomi ir internete. O čia – ne vien patrauklus asortimentas, bet ir kuo priimtinesnės kainos. Tik pabrėžtina, kad nereikėtų pirkti iš įtartinų vietų – juk jums rūpi, kad prekė būtų originali ir kad apskritai jus pasiektų.

Visapusiška kokybė

Po bevardžio (no name) aksesuaro stikleliu gali patekti dulkių, ciferblatas gali aprasoti, apyrankė sudriksti ar alergizuoti ranką. Šveicariški mechanizmai ir korpusai patikimai tarnauja kasdien ir nesudaro papildomų rūpesčių.

Jūs galite laikrodį keisti kas mėnesį, galite kas metus ar dvejus. Bet žinokite, kad šveicariški laikrodžiai, jei nėra poreikio atsinaujinti, patikimai funkcionuoja ir žymiai ilgiau. Kaip brangūs rankų darbo batai.

Ilgaamžiškumas – viena iš šveicariškų šedevrų vizitinių kortelių. Be šios ypatybės minėtina dar visa gausybė kitų, kurios sukuria nuostabų paveikslą. Ir net tada, kai visi turime laiką rodančius mobiliuosius (išmaniuosius) telefonus, laikrodis išlieka nepakeičiamu pagalbininku, valandų peržvalgos procesui suteikiančiu elegancijos ir derančiu tiek prie laisvalaikio aprangos, tiek prie kostiumo.