Vyriški kostiumai: dažniausios vyrų daromos klaidos renkantis kostiumą

vyriški kostiumai

vyriški kostiumaiVyriški kostiumai yra statuso ir vyriškumo simbolis. Nors vyriški kostiumai 2016 pasižymi itin plačia spalvų palete ir ne itin griežtu stiliumi, vyrai rinkdamiesi tokią svarbią aprangą dažnai padaro katastrofiškų klaidų.

Medžiaga
Vyriski kostiumai privalo pabrėžti individualumą ir ne tapti eiline uniforma, kuria taip dažnai didžiuojasi verslo pasaulis. Todėl kostiumai negali būti blizgios medžiagos.
Medžiagos pasirinkimas yra pats svarbiausias elementas, nuo kurio priklauso ar gražiai “guls” kostiumai ant vyro kūno. Populiariausios medžiagos: vilna, medvilnė, linas ir poliesteris, kurių dėka vyriški kostiumai yra ilgaamžiai, kvėpuojantys ir išlaiko tobulą formą. Marškiniai privalo būti tik iš medvilnės.

Sutinka pagal drabužį
Siūlomi vyriški kostiumai internetu įvairiausių modelių. Reiktų atminti, kad žemesniems vyrams itin tiks ilgesnės, o ne dabar itin madingos, patrumpintos kelnės. Taip pat neverta bėgti nuo naujovių, o pabandyti į spintą įsileisti siaurėjančias kelnias ar laisvesnio kirpimo švarką.

Kitas svarbus aspektas – spalvos. Vyriški kostiumai dažniausiai būna prislopintų spalvų. Beveik kiekvieno vyro spintoje karaliauja dviejų spalvų vyriški kostiumai – pilki ir tamsiai mėlyni. Tačiau šiuo metu itin vertinamas individualumas, žaismingumas. Vyriški kostiumai kaune ir vyriški kostiumai šiausliuose madingi jaunatviški kostiumai su kontrastingos spalvos pamušalu.

Vyriški drabužiai retai kada būna languoti, nes bijoma, kad tokio apdaro nepavyks apsirenkti kiekvienai progai pasitaikius. Todėl ir vyriški kostiumai vilnius ar vyriški kostiumai kaunas languoti, dryžuoti ar kitokiais raštais išmarginti, nėra populiaru.

Papildomos taisyklės
Bėkite kiek kojos neša nuo kostiumo, kuris atrodo kaip maišas. Tinkamas kostiumas turi neveržti, netempti ir nesitįti žeme. Visuomet renkantis reikia prisiminti, kad kostiumas turi tikti individualiai tam žmogui ir jo aplinkos etiketo reikalavimus. Todėl daug kas priklauso nuo progos – kasdieną nešiojamas kostiumas santūresnis, išskirtinėmis progomis – šventiškesnis. Kostiumas suteiks elegantiškumo ir leis atskleisti jį dėvinčiojo asmenybę. Svarbiausia, kad renkantis kostiumą atkreipti dėmesį į savo savijautą. Jeigu gerai su juo jaučiatės ir atrodote žavingai – greičiausiai vilkite tuo, ko ieškote.

Vyriški kostiumai klaipėda ir vyriški kostiumai naugarduko g turi platų aprangos asortimentą.