3D patalynė internetu – populiarėjanti prekė

patalynePastaraisiais metais labai išpopuliarėjo internetinė prekyba. Tai juk taip patogu: viskas vienoje erdvėje, naršant galima atrasti net keletą parduotuvių kurios prekiauja identiškomis prekėmis, galime lyginti kainas, asortimentą, pristatymo ar apmokėjimo sąlygas. Šiandieną kalbėsime apie internetinius patalynės komplektų namučius.  Juk nemažą laiko dalį skiriame poilsiui, o žavingi 3D  patalynės vaizdai taip ir vilioja atsidurti džiunglėse, tarp liūtų, rožių, ar sultingų mandarinų.  Naršydami po internetines patalų parduotuves pastebime ne tik gausų asortimentą tačiau ir kainų įvairovę. Kalbant apie populiariąją patalynę su 3D efektu nesunkiai pastebėsime jog vienose parduotuvėse ji kainuoja 14-20€, o kitose net 30-50€ už keturių dalių komplektą. Tačiau ar toji pigesnė patalynė bus prastesnės kokybės nei kitoje parduotuvėje esanti brangesnė? Kaip bebūtų keista – ne.  Atlikus lyginamąją kainų  ir patalynės gamintojų analizę paaiškėja jog tai  bus tokie patys, to paties gamintojo 3D patalynės komplektai.  O dabar svarbiausia – kas mūsų laukia atidarius pakuotę:

  • greičiausiai tai bus arba mikropluošto arba satino medvilnės patalynės komplektas su 3D efektu.
  • Pagalvėms skirti užvalkalai skiriasi nuo pavaizduotų internetinėje parduotuvėje, taip nutinka kadangi kerpama iš skirtingų tos pačios medžiagos vietų. Taigi gėlių ar gyvūnų gali būti mažiau arba daugiau.
  • Medžiagos iš kurių siuvami patalai yra neblogos, skalbiant nesiburbuliuoja, nedažo, neblunka.
  • Labai dažnai ant pačių patalynės komplektų galima surasti vieną kitą siūlą, pasilikusį nuo stalo ant kurio buvo siūtas patalynės komplektas.
  • Paveikslėlis gali būti ne toks ryškus kokį matėte internetinėje parduotuvėje. Priežasčių gali būti keletas: vaizduoklio, per kurį žiūrime raiška (sutikite, kad dažnai ,tai ką matome per naujausią telefoną ar kompiuterį ,neatitinka tikrovės, net mūsų pačių nuotraukos yra daug gražesnės mums patiems nei atvaizdas veidrodyje) , patalynės komplektai fotografuojami itin gražiose lovose, priderintuose interjeruose tam tikru kampu, būtent tuo, kuriuo žiūrint patalynės komplektas atrodys geriausiai. Todėl renkantis spalvas reikia nepamiršti įvertinti ir gerai pasvarstyti ar norimas patalynės komplektas derės prie Jūsų namuose esančių sienų, užuolaidų, lovos ar bendro interjero.

Reziumuojant galima būtų teigti, jog sumokėję  30-50€ už  4 dalių patalynės komplektą su  3D efektu greičiausiai jausitės nusivylę, kadangi mokant tokią pinigų sumą visų pirma norisi gauti lygiai tai kas atvaizduota paveikslėlyje, apie tai jog tokie patalynės komplektai yra labai patvarūs ir atsparūs blukimui Jūs sužinosite kiek vėliau – po pirmųjų bandymų. Tačiau sumokėjęs  14-20€  klientas turėtų jaustis puikiai, visi juk žinome, jog stebuklų nebūna. Labai norėtųsi, kad visi pardavėjai suvoktų viena – kaina turi atitikti kokybę, kadangi kiekvienam aboliučiai kiekvienam klientui norisi gauti tai už ką yra sumokėta. Pateisinkime kliento lūkesčius

Parašykite komentarą