Macbook air case: modernių technologijų ir lietuviškų rankdarbių sintezė

Macbook air case

Macbook air caseDažno iš mūsų kišenėje slepiasi naujausias išmanusis telefonas (ironiškai tariant, neretai protingesnis ir už patį savininką), darbo ir laisvalaikio neįsivaizduojame be galingo nešiojamojo kompiuterio. Diskusija, ar pastarieji dažniau įsigyjami dėl jų nepriekaištingos kokybės, ar dėl to, jog tai turi visi – neišsemiama. Antroji grupė neabejotinai suinteresuota, jog populiarų ženklą pamatytų visi aplinkiniai, na, o antrieji savo Macbook‘us gali…ir paslėpti. Jiems siūlomi iš veltinio ar lino pagaminti stilingi Macbook air case. Tai – galimybė stebinti ne obuolio ženklu ar kitu populiariu logotipu, bet tikrai išskirtiniu dėklu.

Lietuvių tauta nuo seno garsėja savo auksarankių darbais – mūsų senelės nuo galvos iki kojų išpuošdavo visą šeimą bei savo namus. Kai parduotuves užplūdo „importiniai“ daiktai, visi buvo suinteresuoti pastarųjų įsigyti, o rankdarbiai buvo nustumti į šalį, paliekant pastaraisiais džiaugtis kaimo močiutėms, neva neturinčioms skonio. Šiandien aiškiai juntama tendencija, jog rankdarbiai – ir „vėl ant bangos“. Ir šį kartą jie atėjo ne tik nertų servetėlių pavidalu, bet tapo populiariu nešiojamųjų kompiuterių bei kitų technologinių prietaisų aksesuarais. Lininis ar iš veltinio pagamintas Macbook air case – puikus pavyzdys, kaip puikiai dera šiuolaikinės informacinės technologijos ir rankų darbo gaminiai. Iš minėtų medžiagų pagaminti dėklai patikimai apsaugos kompiuterius nuo nestiprių smūgių, dulkių, įbrėžimų ar drėgmės – visų veiksnių, potencialiai galinčių neigiamai įtakoti prietaisų veikimo kokybę nei išvaizdą. Tačiau bene pagrindinis jų privalumas – kompiuterio „suasmeninimas“: niekam net nekils mintis, jog tu, plaukdamas pasroviui, tarnauji vienam ar kitam prekiniui ženklui.

IMG_9726 (Custom)Iš siūlomų Macbook air case variantų sau tinkamiausią gali rasti kiekvienas. Lininiai kompiuterio dėklai išmarginti žaismingomis, įvairiaspalvėmis iliustracijomis, vilioja moksleivius, studentus ar tiesiog meniškos prigimties asmenybes. Tuo tarpu iš veltinio pagaminti case‘ai – solidesnio, santūresnio dizaino. Dėklai macbook‘ams gali numalšinti galvos skausmą svarstantiems, kokią simbolišką dovaną įteikti savo draugui ar verslo partneriui iš užsienio. Dėklas – praktiškas pasirinkimas, kuris tikrai nerinks dulkes lentynoje. Negana to, užsieniečiai itin vertina rankų darbo gaminius, tad tokia dovana pataikys tiesiai į dešimtuką ir atliks reprezentacinį mūsų šalies vaidmenį.

 

Parašykite komentarą