Apgamų šalinimas lazeriu

apgamu salinimas

apgamu salinimasLietuvoje vis daugiau žmonių naudojasi įvairiausiomis grožio procedūromis, tačiau ne visada jos gali būti atliekamos tam tikriems žmonėms, kurie turi sveikatos sutrikimų. Apgamų šalinimas yra viena dažniausių paslaugų, kuria susidomi tie, kuriems ant veido ar kaklo yra daugybė estetinę išvaizdą gadinančių apgamų. Būtina pabrėžti, kad apgamus šalinti gali tik profesionalus specialistas, turintis reikalingą licenciją. Neprofesionalūs specialistai gali jums nesuteikti norimo rezultato, tuo labiau, kad neretai atsiranda ir tam tikros šalinimo komplikacijos.

Apgamų šalinimą šiuo metu atlieka grožio klinikos, kuriose teikiamos ir kitos paslaugos. Kliniką turėtumėte rinktis tik gerai pasidomėję joje dirbančiais specialistais. Dažniausiai tokie specialistai jau turi sukaupę atsiliepimų kraitelį, todėl internete nebus sudėtinga išsiaiškinti kur kreiptis būtų geriausia. Apgamų šalinimo procedūros dažniausiai atliekamos lazeriniu būdu arba chirurginiais metodais. Pastarasis yra atliekamas tik gydymo įstaigose ir tik kraštutiniais atvejais, kurie nesusiję su grožiu ir estetika. Lazerinėmis priemonėmis apgamai dažniausiai pašalinami visai, bet aišku – per kelias valandas jie nedingsta.

Po apgamo šalinimo procedūros jums bus būtina laikytis specialisto rekomendacijų. Po apgamo šalinimo procedūros gali tekti laukti ir kelias savaites, nes vis dėlto – lieka nedidelė žaizdelė, kuri turi užgyti. Įprastai po procedūros nesusiformuoja jokie randai, tačiau, kad nebūtų jokių komplikacijų, ir kad rezultatas būtų teigiamas, jums teks nesilankyti baseine, turėsite vengti tiesioginių saulės spindulių, taip pat jokiu būdu negalėsite eiti į soliariumą kol žaizdelė visiškai neužgis. Specialistas po procedūros išrašys specialius tepalus, kuriuos turėsite naudoti nustatytą laiką.

Kas liečia apgamų šalinimo procedūrą chirurginiu būdu, tai čia reikėtų pabrėžti, kad tokia procedūra atliekama ne estetiniais tikslais, o tam, kad nebūtų pavojaus gyvybei. Trumpai tariant, tokie apgamai dažniausiai šalinami esant navikams. Kai kurie žmonės net nežino kaip atrodo odos navikai, todėl atėję į grožio kliniką neretai nustemba, kuomet specialistas rekomenduoja kreiptis į atitinkamus gydytojus. Odos navikai šalinami chirurginiu būdu, nes įprastai jie gali atsinaujinti arba atsirasti kitose vietose, priklausomai nuo ligos eigos ir laipsnio. Visada dėl apgamų šalinimo turėtumėte pasikonsultuoti iš anksto.

Parašykite komentarą