Ar drabužiai internetu ne tik pigūs, bet ir kokybiški?

drabuziai internetu

drabuziai internetuStatistika rodo, jog vis daugiau internautų linksta apsipirkti internetu. Lietuvos rinkoje, didžioji dalis pirkėjų internete yra moterys, todėl mūsų internautams ypač aktuali rinka – drabuziai internetu. Turbūt didžioji dalis nuolat internetu besinaudojančių moterų bent kartą yra įsigijusios drabužių internete. Tačiau kai kurioms vis dar atrodo, kad drabuziai internetu parduodami ne pačios aukščiausios kokybės. Yra keli paprasti argumentai, kodėl verta rinktis drabužius internete ir kaip apsisaugoti nuo prastos kokybės prekių.

Kodėl drabuziai internetu tokie populiarūs?

  • Apsiperkame pigiau. Žinoma, jog pagrindinė priežastis, kodėl daugelis moterų perka internetu yra faktas, jog drabužiai internetu pigiau parduodami nei įprastose parduotuvėse. Dažniausiai įvairiose drabužių parduotuvėse, tokiose kaip drabuziai-internetu.lt vyksta įvairios akcijos ir nuolaidos. Statistika rodo, kad viena svarbiausiųs priežasčių, kodėl itin populiarūs drabuziai internetu ispardavimas čia būna itin dažnai. Internet parduotuvės savo pirkėjams gali    pasiūlyti žemesnes kainas, ne tokio pobūdžio verslas atsieina gerokai mažiau nei įprastos parduotuvės. Pirmiausia, todėl, kad interneto parduotuvėms nereikia nuomoti erdvių ir dailių patalpų parduotuvei, todėl yra sutaupoma už nuomą bei kitus mokesčius. Taip pat nereikia sukti galvos dėl parduotuvės interjero ir remontų, o ką jau kalbėti apie tai, kad aptarnaujančio personalo samdyti taip pat pakanka gerokai mažiau. Visa tai leidžia sutaupyti nemažai pinigų, todėl drabuziai pirkėjams gali būti siūlomi gerokai žemesnėmis kainomis.
  • Platus prekių pasirinkimas. Dar viena labai svarbi priežastis, kodėl interneto parduotuvės, prekiaujančios drabužiais yra tokios populiarios tai platus prekių asortimentas. Dažniausiai būtent čia parduodami drabuziai iš įvairių užsienio šalių, todėl pirkėjos gali rinktis iš didelių įvairių prekių katalogų. Pavyzdžiui, internete yra įvairių parduotuvių, kur parduodami drabuziai internetu is kinijos ar drabuziai internetu is lenkijos. Šiose šalyse gaminami drabužiai yra itin pigūs, todėl ir perpardavėjai internete gali pasiūlyti patrauklias kainas. Taip drabuziai internetu pigiau uzsienio tiekėjų, o be to, jų siūlomas pasirinkimas stebina.
  • Žinomi vardai. Žinoma, ne ką svarbesnė priežastis, kodėl drabuziai internetu moterims yra tokie patrauklūs – tai žinomi vardai ir garsių dizainerių prekių išparduotuvės                    Beje, būtent tokie drabuziai internetu vyrams taip pat yra patraukli prekė. Mat vyrai vertina kokybę ir patikimumą, todėl jiems drabuziai internetu turi būti ne pigūs, o geriau jau žinomo gamintojo. Taip jie žino, jog perka patikrintą prekę.

 

Parašykite komentarą