Ar žinote, kur kepama skaniausia pica Panevėžyje?

Pica

PicaKiekvienas prisiekęs picų mėgėjas turi savo mėgstamą picą. Ar bus paprastoji Margarita, ar gaivioji Havajų pica – kiekvienas, dažnai valgantis picas, žino, kuri jam yra mėgstamiausią.

        Vieni mėgsta aštrias picas, o kitas renkasi vegetariškas. Žinoma, skaniausios picos visiems nėra. Bet taip ir negali būti. Kiekvienas turi savo mėgstamą skonį ir jį renkasi. Todėl negalime sakyti, kad viena ar kita pica yra skaniausia. Tačiau visuomet galima rasti piceriją, kur skirtingų picų mėgėjai sutars, kad čia picos yra tikrai skaniausios.

        Šiandien, kad ir kuriame mieste gyventumėt, visi jie turi picerijas. Ir ne vieną. Dažniausiai net ne dvi, o kelias ar keliasdešimt. Na gerai, atmeskime didžiuosius Lietuvos miestus – ten picerijų yra kone šimtai. Tačiau kaip yra ne tokiuose dideliuose miestuose, kaip, pavyzdžiui, Panevėžys? Kur yra skaniausia pica Panevėžyje? Juk šis miestas turi bent keliolika picerijų, tad kol jas visas apeisi, užtruks ne vieną dieną. Na nebent galite suvalgyti 15 picų per dieną, kas tikrai yra abejotina.

        Picerijos Panevėžyje išsidėsčiusios daugiausia miesto centre. Ir tai patogu, ypač tiems, kurie keliauja pro Panevėžį ir nusprendžia, kad pats laikas būtų pavalgyti. Tačiau kas tada? Juk tiek picerijų! Geriausia būtų paskaityti atsiliepimus apie jas. Šiandien beveik kiekviena picerija turi savo Facebook puslapį, kur klientai nesibodi palikti ir atsiliepimų. Taip greitai atfiltruosite, kuri picerija čia galima būti geriausia.

        Kalbant apie picerijų Panevėžyje atsiliepimus, galima rasti vieną piceriją, apie kurią atsiliepimai yra stebėtinai geri, tai – Gusto pica. Žmonės yra patenkinti picerijos aptarnavimu, picų kokybe ir skoniu. Be to, ši picerija siūlo atvežti picą į namus, kuo taip pat daugelis pasinaudoja. Tad jei kada važiuosite pro Panevėžį, nepraleiskite progos užsukti į Gusto piceriją. Address: Respublikos g. 44, Panevėžys 35173  tel. (8-660) 66888.

        Ir vis dėl to, ar mūsų rekomenduojamoje picerijoje kepama skaniausia  pica Panevėžyje? Klientai sako, kad taip. Tačiau visada atsiranda žmonių, su ypatingu skonio pojūčiu ir jie renkasi kitaip nei visi. Taigi, negalime teigti, kad vienoje ar kitoje picerijoje rasite būtinai skaniausią jūsų gyvenime valgyti picą. Bet visada galima atsižvelgti į tai, ką sako kiti klientai ir galbūt tai padės surasti, kur yra skaniausia pica Panevėžyje.