Dirbantiems savarankiškai – pigesnis buhalterijos tvarkymas

Jeigu dirbate sau – tokiu atveju dažniausiai stengiatės ir pats tvarkyti buhalterinius niuansus. Bent jau taip rodo praktika. Kodėl? Kadangi freelanceriai, kurie dirba pagal individualios veikla pažymą dažniausiai taupo, taip pat, šiuo metu yra labai daug skirtingų sistemų, kurios padeda ne tik išrašyti sąskaitas paprastai, tačiau taip pat ir vesti apskaitos žurnalą.

Viena tokių galimybių yra saskaita123.lt, tad daugelis savarankiškai sužinojusiųjų jos privalumas – naudojasi galimybėmis.

Kaina – kiekvieno kišenei

Pradėjus savo veiklą dažniausiai norisi kuo daugiau sutaupyti. Tokiu atveju asmeninio buhalterio samdymas tikrai nėra geras pasirinkimas. lygiai taip pat kaip ir įmonės, kuriose dažniausiai dirba geri specialistai, tačiau paslaugų kainos nedžiugina.

Tuo tarpu virtualūs buhalteriai, kurie pasiekiami online būdu – geriausias pasirinkimas. Kaina mėnesiui siekia vos kelis eurus ir tuo pačiu džiaugiamasi, kad akcijų metu užsisakyti apslaugąs galima dar pigiau.

Paprastas valdymas

Žinoma, virtualūs buhalteriai yra sukurti taip kad būtų galima džiaugtis kur kas paprastesniu ir greitesniu valdymu. Natūralu, kad tokiomis sistemomis naudojasi žmonės, kurie ne tik neturi jokio „santykio“ su buhalterija, tačiau gali būti ne patys geriausi ir kompiuterių asai. Štai todėl labai daug dėmesio skiriama patogumui ir kad kiekvienas žmogus galėtų perpratęs sistemą išrašyti sąskaitas labai greitai, negaišti tam brangaus laiko, kurį reikia skirti veiklai.

Platus funkcijų pasirinkimas

Jeigu ieškote sistemos, kuri galėtų atstoti buhalterio paslaugas – tokiu atveju siūlome kuo daugiau dėmesio skirti funkcionalumui. Žinoma, kuo daugiau galimybių – tuo geriau, kadangi galima pasiekti daugiau naudų nei tik sąskaitų išrašymas.

Pavyzdžiui, kai kurios sistemos padeda ne tik išrašyti sąskaitas, tačiau automatiškai generuoja žurnalą, kuris naudingas deklaruojant pajamas. Lygiai taip pat padeda paprasčiau išrašyti sąskaitas, kadangi įsimenami reikalingi duomenys bei atliekamos kitos galimybės, kurios padeda pasiekti profesionalumą.

Jeigu dirbate su individualios veiklos pažyma – svarbus labai tikslus buhalterijos tvarkymas. Tokiu atveju pokalbiai su VMI Jums kels tik pačias geriausias emocijas ir tuo pačiu džiugins tvarkinga apskaita.