Epiliatorių priedai – kas privalo įeiti į komplektaciją

epiliatorius internetu

epiliatorius internetuEpiliatorių komplektacija priklauso nuo jo funkcijų, kainos ir gamintojo. Tarkim, masažiniai epiliatoriai turi didesnę komplektaciją nei lazeriniai epiliatoriai. Tačiau geriausias epiliatorius yra ne tas, kuris sveria kelis kilogramus, o tas, kuris yra patogus, kompaktiškas ir sukomplektuotas pagal kiekvieno poreikius.

Kelios keičiamos galvutės

Paprastai epiliatorius internetu pardavinėjamas pilnos komplektacijos. Žinoma, tas komplektas priklauso nuo kainos, tačiau ne visuomet brangiausias yra geriausias. Kartais dvi ar trys keičiamos galvutės taip ir lieka neišpakuotos. Taigi, epiliatoriai pigiau yra parduodamas su vidutiniškai dviem keičiamomis galvutėmis, t.y. veido epiliatorius ir antgalis, skirtas storesniems plaukams nuo kojų šalinti.

Vienas universalus prietaisas

Kartais pakanka vieno universalaus prietaiso, tačiau turinčio kelis greičio režimus. Šiuo metu populiariausias yra philips lazerinis epiliatorius ir epiliatorius braun silk epil 9. Šie epiliatorius internetu parduodami be papildomų galvučių, tačiau jų ir nereikia dėl modernaus ir universalaus prietaiso veikimo principo. Lazerinė sistema laikoma viena pažangiausių.

Akumuliatorius, greičio rėžimai

Dažniausiai epiliatorius internetu parduodamas su akumuliatoriumi, o prietaisą galima nustatyti dviem ar net trimis greičio režimais. Tai reiškia, kad neliks nei vieno, net ir menkiausio, nepašalinto plaukelio.

Šepetėlis

Kiekvienas epiliatorius internetu parduodamas su šepetėliu arba keičiamais antgaliais, kuriuos galima plauti. Kad ir kaip bebūtų, jeigu šepetėlio nerasite, nors prekės aprašyme nurodyta kitaip, nedvejodama grąžinkite gaminį. Pilnos komplektacijos pirkinį atgausite per kelias darbo dienas, o šepetėlis pravers kelionių metu. Juoba ne visuomet su vandeniu pavyks tobulai išplauti antgalį. Tokiomis akimirkomis – šepetėlis yra lyg išsigelbėjimas.

Priedai skausmui mažinti

Skausmui mažinti skirtos sistemos yra iš ties puikus dalykas. Tai gali būti šalto oro srovė, šaltis, vanduo, lazerinis, masažuojantis ir pan. Puikūs epiliatorius atsiliepimai tik įrodo, kad į komplektaciją įeinantis vandens kondicionierius užtikrina maksimalų komfortą. Skausmingos procedūros jau praeitis. Šiuo metu depiliacija gali būti greita ir paprasta, kaip jau rutina tapęs kavos puodelis.

Beje, epiliatoriai topo centras komplektuojami ir pardavinėjami kartu su atsarginiais elementais, pakrovėju. Pakraunama baterija dažniausiai yra atspari vandeniui.