Sprendžiame painiavą: bb kremas ar cc, dd?

bb kremas

bb kremasPrisimenu pirmąsias BB reklamas. Atrodė, kad pagaliau atsirado visų mano bėdų sprendimas, ir še, kad nori… po mėnesio į prekybą ateina CC raidžių kombinacija. Dar kažkada ir AA buvo. Maždaug tada supratau, kad nesuprantu nieko šioje srityje ir todėl, geriau likti prie senosios, nors ir nelabai tenkinančios, dieninio kremo, skystos pudros ir toninės pudros, kombinacijos. Teisybės dėlei produktų nereklamuosiu, bet raidžių kombinacijas profesionali kosmetologė padėjo man išnarplioti. Taigi, kuri geriausiai tinka Jūsų odai?

Grožio kremas (angl. Beauty balm)

Grožio arba kitaip bb kremas yra skirtas jaunoms merginoms, nes bb kremas koreguoja veido nelygumus. Ši priemonė gaminama iš panašių medžiagų kaip ir maitinamieji kremai. Tad rinktis vertėtų atsargiai. Ypač jeigu Jūsų oda – riebi. Tačiau net jeigu ir ne, jeigu ant Jūsų odos atsidūrė bb kremas, kišenėje turėkite kompaktinę pudrą ar bent jau servetėles, kurios galėtų pašalinti blizgesį.

Šio kremo didžiausias privalumas yra tai, kad jis gali būti naudojamas kiekvieną dieną kaip skystos pudros ir dieninio kremo mišinys. Šiuo metu rinkoje populiariausias: bb kremas garnier, o tiksliau – garnier bb kremas miracle skin perfector, nivea bb kremas atsiliepimai geri ir vichy bb kremas atsiliepimai – puikūs.

Maskuojamas kremas (angl. complexion corrector)

Maskuojamas arba CC, kitaip nei bb kremas, skirtas ne drėkinti, o tik maskuoti nelygumus, raudonį ir sukurti matinį efektą. Todėl jį labai mėgsta vidutinio amžiaus moterys. Nors kiek skiriasi nuo gamintojų, bet įprastai bb kremas kaina yra pigesnis nei CC. CC kremas pardavinėjamas kaip ir bb kremas drogas, bb kremas eurokos.

Kiekvienai dienai (angl. Daily defense)

Kasdieninis arba dd kremas yra vadinamas naujos kartos produktu, nes savo sudėtyje turi vitamino C, hialurono rūgšties. Šis produktas suteikia odai švytinčios, gaivios odos išvaizdą. Taip pat sumažina raukšles, apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Galbūt todėl šį preparatą dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus moterys. Deja, jį tenka siųstis iš Didžiosios Britanijos, nes Lietuvoje juo dar neprekiaujama.