Iš paskolų uždirbti galima ir kitais būdais

Besidomintiems paskolų sektoriumi kartais kyla pagunda patiems išbandyti šį verslą, bet ekspertai pastebi, kad šioj srityje yra labai didelė konkurencija. Ji yra didžiulė ne tik mūsų šalyje, bet ir kitur – finansų rinka yra bene pelningiausia, todėl nenuostabu, kad čia konkurentų yra begalės. Norintiems pasidomėti apie paskolų teikimą mūsų šalyje pirmiau siūloma pasidomėti įstatymais, nes būtent jie dažniausiai užkerta kelią tokios veiklos pradžiai. Trumpai tariant, paprastiems fiziniams asmenims užsiimti vartojimo kreditų teikimo veikla yra be galo sudėtinga, o tiksliau – neįmanoma, nes įstatymai vartojimo paskolų teikimo veikla leidžia užsiimti tik įmonėms, kurios atitinka ir kitus keliamus reikalavimus.

paskolosNereikėtų nusiminti tiems, kurie domisi verslu iš paskolų sektoriaus – yra kitų būdų pasipelnyti. Trumpa tariant, dabar paprasti žmonės, kurie verčiasi savarankiška veikla, dažniausiai bando užsiimti reklamos pasiūlymais. Tai reiškia, kad jie reklamuoja greitųjų kreditų bendroves ir už tai gauna pinigus. Tiesa, čia reklamavimosi sistema yra kiek kitokia – čia nėra perkamos reklaminių skydelių vietos internetinėse svetainėse, čia perkami tiesioginiai klientai. Tuos klientus galite parduoti ir jūs. Paprasčiausiai, už kiekvieną atvestą klientą kredito bendrovė moka nustatytus komisinius. Tad, jums reikės atvesti lankytoją, kuris paims paskolą.

Būtina akcentuoti tai, kad tokie reklamuotojai turėtų žinoti, kad bendrovės nemoka pinigų už tas kredito paraiškas, kurios yra atmetamos. Tai reiškia, kad jeigu jūsų lankytojas pateiks kredito paraišką, o kreditorius ją atmes dėl mokumo problemų, tai jūs nieko negausite. Bet, čia reikia pabrėžti, kad yra tokių paskolų bendrovių, kurios moka pinigus ir už tai, kad naujas klientas užsiregistruoja svetainėje. Žinoma, registracijos mokestis būna gerokai mažesnis nei tos pajamos, kurias gautumėte už lankytojo paimtą paskolą.

Norint užsiimti tokia reklamavimo veikla užtenka tik individualios veiklos pažymos. Taip pat reikia pasirinkti tinkamą tarpininkavimo sistemą, kuri suteiktų reklamų nuorodas ir kad galėtumėte stebėti kiek jūs uždirbate. Tokias sistemas reikia rinktis atsargiai, nes kai kurios netgi nusukinėja pinigus ar tiesiog leidžia jų sistemoje dalyvauti nesąžiningiems kreditoriams, kurie nesumoka pinigų.

Parašykite komentarą