Trumpalaikes paskolas siūlytume keisti ilgalaikėmis

ilgalaike paskola

ilgalaike paskolaMėgstantiems daug išlaidauti reikėtų kiek stabtelėti, nes skolinimasis įvairiems pirkiniams ir paslaugoms nieko gero nežada ateityje. Ekspertai pastebi, kad kiekviena ilgalaikė paskola ar tiesiog paprasčiausias trumpalaikis kreditas gali atnešti tam tikros žalos ateityje. Ypač tai liečia tuos asmenis, kurie jau iš įpročio nuolatos skolinasi iš greitųjų kreditų bendrovių. Nemaža dalis greitųjų kreditų klientų nė nepasidomi kas jų lauktų bankuose pateikiant paskolos paraišką dėl būsto finansavimo – tokio asmens paraiška ko gero bus atmesta. Tiesa, daug kas priklauso nuo kitų aplinkybių – skolinimosi dažnumo, laikotarpio ir t.t. Bankų darbuotojai visada įvertina visą riziką, todėl dažnas kreditų ėmimas gali būti vienas iš signalų, kad rizika skolinti jums yra gana didelė.

Bene svarbiausias akcentas yra tai, kad dažną skolinimąsi propaguojantys asmenys nė nežino, kad jie šitaip kenkia sau. Jeigu kaskart kiekvienam pirkiniui ar paslaugai yra imamas kreditas, tada kredito istorijos ataskaita būna ne kokia. Trumpai tariant, dauguma žmonių nesupranta, kad nuo dažno skolinimosi pildosi ir kredito istorija – joje registruojami duomenys, kurie parodo kas ir kada tikrino tą ataskaitą, taip pat registruojamos ir finansinės paslaugos. Jokiu būdu nereikia nuolatos skolintis. Skolintis reikia tik tuomet, jeigu ištinka bėda ir jau nebėra kur kreiptis.

Paskolų bendrovės dažnai naudojasi bėdų prislėgtų žmonių padėtimi, nes pastebima kiek jos iš to gauna naudos – žmogus, kuris ima trumpalaikį kreditą, dažniausiai per grąžinimo laikotarpį pasinaudoja pratęsimo galimybe keletą kartų. Tai reiškia, kad per itin trumpą laiką yra sumokami keli pratęsimo mokesčiai, kurie yra ganėtinai dideli. Blogiausia tai, kad tokių kreditų pratęsimas atneša didelės žalos klientui – jis galiausiai sumoka tiek mokesčių, kurie galima sakyti padengtų visą paskolą. Tie sumokėti mokesčiai nėra išskaičiuojami iš trumpalaikės paskolos sumos, todėl vis tek galiausiai tenka sukti galvą iš kur gauti pasiskolintą pinigų sumą.

Jeigu norėtumėte išvengti didelių išlaidų skolinimosi metu, tai kiekvienas greitas kreditas turėtų būti imamas kuo ilgesniam laikotarpiui, jog apsidraustumėte nuo didelių įmokų bei turėtumėte galimybę anksčiau laiko grąžinti paskolą su perskaičiuotomis palūkanomis.

Parašykite komentarą